רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

עיריית רמלה בוחנת הקמת סימולטור לטייסים וקריה ללימודי מקצועות התעופה

למיזם שותפים טייס חיל האוויר לשעבר תת אלוף במיל' יפתח ספקטור ואבריהים מיאלד טייס אזרחי ותושב רמלה. מיכאל וידל: מדובר בפרויקט מורכב הדורש חשיבה ובחינה מדוקדקת של כלל גורמי המקצוע. אני מאמין שפרויקט מסוג זה עשוי לתרום תרומה חשובה למעגל התעסוקה ולתנופת הפיתוח בה מצויה רמלה

ראש העיר רמלה מיכאל וידל, ערך השבוע (יום ב) ביקור ביחידה האווירית לכיבוי שרפות המופעלת ע"י חב' כימ-ניר ואלביט, במסגרת המשרד לביטחון פנים. הסיור נערך במסגרת בדיקת היתכנות להקמת קריית תעופה שתכלול סימולטור מיוחד לאימון טייסים, ומכללה ללימוד כל מקצועות התעופה במתחם בית הספר הישן רמלה לוד.

יצוין, כי לפני כחודשיים ערך ראש העיר וידל, פגישת עבודה בנושא, עם טייס חיל האוויר לשעבר תת-אלוף במיל' יפתח ספקטור ואיש העסקים איברהים מילאד, שאף הוא טייס אזרחי ותושב רמלה. השניים העלו בפני ראש העיר את הרצון להקים ברמלה קריית תעופה וסימולטור מקצועי לטייסים. בפגישה השתתף עוזר רה"ע שמואל בן מרדכי.

ראש העיר מיכאל וידל, ציין כי השטח הגדול במתחם בית הספר מאפשר היתכנות להקמת הסימולטור, אך הנושא דורש בחינה ובדיקה מעמיקה. ראש העיר הוסיף, כי בנוסף לקריית התעופה בוחנת העירייה בשיתוף עיריית לוד ושירות בתי הסוהר הקמת שלוחה אוניברסיטאית במקום.               

וידל: "אנו בוחנים מספר אופציות להשמשת השטח הגדול בבית הספר התיכון לשעבר רמלה לוד.  מדובר בשני פרויקטים מורכבים הדורשים חשיבה ובחינה מדוקדקת של כלל הגורמים המעורבים וגורמי המקצוע ההנדסיים, המשפטיים והאקדמיים. אני מאמין ששני פרויקטים מסוג זה יתרמו תרומה חשובה לתנופת הפיתוח בה מצויה רמלה, ויקדמו את מעגל התעסוקה והלימודים האקדמיים לרווחת תושבי העיר והסביבה". איש העסקים איברהים מילאד ציין, כי כתושב רמלה הוא מאמין, כי הקמת קריית תעופה ברמלה תצעיד את העיר לעידן חדש שישפר את תדמיתה ויאפשר את לימודי מקצועות התעופה בעיר.
 
 
חזרה
Facebook