רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

מתחם הידידות ברמלה ישודרג בעלות של 6 מיליון שקלים

ראש העיר רמלה מיכאל וידל, אירח ערב חג הסוכות את שר הבינוי והשיכון ח"כ יואב גלנט והעלה בפניו שורה של נושאים לקידום למען פיתוח רמלה ושדרוג איכות חיי תושביה. וידל: אני מודה לשר על תמיכת משרדו בשיפוץ ושדרוג מתחם הידידות ושורה של נושאים. אני מאמין, כי שיתוף הפעולה יצעיד את העיר לתנופה והישגים.  השר גלנט: רמלה היא משימה מרכזית לפיתוח וקידום

שר הבינוי והשיכון האלוף במיל' ח"כ יואב גלנט, ערך ערב חג הסוכות עם בכירי משרדו ביקור עבודה בעיריית רמלה. ראש העיר רמלה מיכאל וידל, הודה לשר על הביקור והעניק לו סקירה על העיר, מצבה הדמוגרפי, כלכלי וחברתי.

רה"ע וידל העלה בפני השר שורה של נושאים לקידום בהם שילוב רמלה בתוכניות הלאומיות של ממשלת ישראל, שיפוץ מתחם הידידות, קידום ההתחדשות העירונית, שיפור הסכמי הגג, הגדלת תקציב המשרד לטובת פרויקט שיקום שכונות הן בהיבט הפיזי והן בהיבט החברתי חינוכי וחיים משותפים, שיפוץ מבנים ושטחים ציבוריים, הסדרת חניית הכורכר באזור השוק ועוד. ראש העיר וידל הדגיש את הצורך בהתערבותו האישית של השר גלנט בהסרת החסמים לקידום ההתחדשות העירונית למען שדרוג השכונות הוותיקות בעיר.

השר גלנט ברך את ראש העיר על בחירתו וציין,  כי משרדו ושרי הממשלה מחויבים בתמיכתם לקידומה והתפתחותה של רמלה. השר גלנט: "רמלה היא משימה מרכזית לפיתוח וקידום, אנחנו כאן לרשותכם ולמענכם. לרמלה פוטנציאל גדול והיא בהחלט יכולה לעשות קפיצת מדרגה בקליטת אלפי תושבים חדשים, פיתוחה, בניית שכונות חדשות ואזורי תעשייה ותעסוקה". השר גלנט הדגיש, כי משרדו יקדם את שיפוצו ושדרוגו של מתחם הידידות במרכז העיר ברחוב אברהם הלל בסכום של כ-6 מיליון שקלים. יצוין, כי מתחם הידידות מאכלס את משרדי קרן רמלה, מחלקות עירוניות, בהן קליטה ועלייה, אסטרטגיה, מרכז הגישור, שי"ל, בית המשפט הקהילתי, סיירת הורים, מרכז לימודי לזהירות בדרכים ועוד. השר גלנט הוסיף, כי משרדו ישקיע בנושאים חברתיים בשנת 2018  כ-1.4 מיליון שקלים וכ-2 מיליון שקלים בשדרוג ושיפוץ דירות עמידר בעיר.

ראש העיר הודה לשר על תמיכתו והוסיף כי הוא מאמין, כי שיתוף הפעולה יצעיד את העיר לתנופה והישגים. נכחו בפגישה שנערכה בספרייה העירונית, מ"מ ראש העיר אברהם אילוז, סגן ראש העיר הרב מיכאל דרעי, חברי המועצה יאיר דידי, עו"ד מוסא סאבא, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, יועץ ראש העיר שמואל בן מרדכי, אורגני משרד הבינוי והשיכון ואורגני העירייה.
 
 
חזרה
Facebook