רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

זכינו! רמלה זכתה באות נשיא המדינה לתקווה ישראלית בחינוך לקידום חיים משותפים

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודה לנשיא המדינה מר ראובן ריבלין וליו"ר ועדת השיפוט האלוף במיל' עמרם מצנע, על החלטת ועדת הפרס. וידל: רמלה היא עיר המהווה דוגמא ומופת לחיים בדו קיום, שכנות טובה וחיים משותפים. אני רואה חשיבות רבה בקידום החיים המשותפים במערכת החינוך העירונית ובכל פעולות הרשות מגן ועד בוגרים, זוהי תעודת כבוד לעיר, תושביה ומערכת החינוך העירונית. את הפרס יקבל רה"ע בטקס מיוחד שייערך בשבוע הבא בבית נשיא המדינה. 

עיריית רמלה זכתה בפרס אות נשיא המדינה מר ראובן ריבלין ל-"תקווה ישראלית בחינוך" לרשויות המקדמות את החיים המשותפים, במערכת החינוך העירונית. במסגרת התחרות הופיעו לפני כשבועיים בבית הנשיא בפני חברי ועדת השיפוט של התחרות, צוות עירוני בראשות רה"ע וידל ומנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן.

השניים הציגו בפני חברי ועדת השיפוט את פעולות העירייה על כלל אורגניה בדגש לאגף החינוך והנוער ומערכת החינוך העירונית המקדמת ומעודדת חיים משותפים בעיר רב תרבותית.

וידל: "אני מודה לנשיא המדינה מר ראובן רובי ריבלין וליו"ר ועדת הפרס  מר עמרם מצנע, על החלטתם להעניק את הפרס החשוב לרמלה. אני רואה חשיבות רבה בקידום החיים המשותפים במערכת החינוך העירונית ובכל פעולות הרשות מגן ועד בוגרים. רמלה היא  עיר המהווה דוגמא ומופת לחיים בדו קיום, שכנות טובה וחיים משותפים. נושא החיים המשותפים בעיני הוא מרכיב מרכזי בניהול עיר רב תרבותית בה חיים זה לצד זה יהודים מוסלמים נוצרים ועולים חדשים מ-61 מדינות שונות. נמשיך לעודד ולחזק את החיים המשותפים ברמלה. חיים ביחד מכבדים אחד את השני".

מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן: "זהו רגע מרגש ומיוחד לעיר רמלה, לתושביה, ולמערכת החינוך העירונית. החיים המשותפים ברמלה הם החוסן החברתי, העוגן והציר המרכזי עליהם מושתת העשייה וכלל הפעולות בתוך מערכת החינוך ומחוצה לה". את הפרס החשוב יעניק נשיא המדינה לראש העיר בטקס מיוחד שייערך ביום רביעי בשבוע הבא. כן הופיעו בפני ועדת הפרס מנהלות בתי ספר בעיר נאוול אבו עמאר מג'ואריש, דורית נבו מאופק, ומירי קופרמן מרעות.
 
 
חזרה
Facebook