רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

יימשכו ברמלה ההנחות המרביות בארנונה גם ב-2018

מועצת עיריית רמלה אישרה ברוב קולות את צו המיסים ל- 2018  .  המועצה אימצה המלצות העירייה בנושא תעריפים והנחות.  ראש עיריית רמלה מר מיכאל וידל: העירייה רואה בתשלום הארנונה כהשקעה מצד התושבים לקידום פרויקטים ותוכניות שיש בכוחם להביא לשדרוג החינוך, איכות החיים ושגשוגה של רמלה  

מועצת עיריית רמלה אישרה  (יום שני 30 באוקטובר 2017 ) ברוב קולות את צו המיסים ושיעור העלאת הארנונה בהתאם לתקנות לשנת 2018.  המועצה אימצה את שיעור ההעלאה האוטומטי שנקבע ע"י משרד הפנים, כי שיעור עדכון הארנונה לשנת 2018 מושפע ממדד המחירים לצרכן ומדד השכר הציבורי ויעמוד על 2.18% בלבד. יש לציין, כי מעבר להעלאה אוטומטית זו, לא תהיה העלאה נוספת בתעריפי הארנונה לשנת 2018.

ראש העירייה מר מיכאל וידל, ציין, כי העירייה החליטה גם השנה, לאמץ את שעורי ההנחות לנכסי מגורים, בשיעורם המרבי המותר עפ"י התקנות. רה"ע הוסיף, כי תעריפי הארנונה למגורים בעיר הם מהנמוכים בארץ, לצד סל שירותים מגוון ואיכותי. וידל: "העירייה רואה בתשלום הארנונה כהשקעה מצד התושבים אשר מחייבת את העירייה לפעול ולקדם את תחומי החיים השונים, בחינוך, ברווחה, בפיתוח ובתשתיות, בפארקים, בתרבות, בקידום החיים השותפים, בספורט,  בניקיון, בחזות העיר ובקידום פרויקטים ותוכניות שיש בכוחם להביא לשדרוג איכות החיים בעיר ושגשוגה של רמלה". 

מנהלת מחלקת ההכנסות בעירייה הגב' נירית טננבאום, שהציגה את עיקרי צו הארנונה בישיבת המועצה הדגישה, כי על אף תעריפי הארנונה הנמוכים, יחסית, סל השירותים לתושב הוא בין הטובים בארץ, זאת הודות להתנהלות כספית נבונה, במקביל לשמירה על שרות יעיל לתושב.
 
 
חזרה
Facebook