רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

מועצת עיריית רמלה אישרה את דו"ח מבקר העירייה ל- 2016

ראש עיריית רמלה מר מיכאל וידל, ברך על הביקורת והודה למבקר העירייה: מינהל ציבורי תקין מחייב קיום קבוע של מערכת בקרה התורמת לניהול יעיל ותקין של המערכות העירוניות. מבקר העירייה מר יהושוע קלפוס: דוח הביקורת מהווה כלי עזר לניהול תקין לרבות קידום תהליך נשיאה באחריות ציבורית ובעיצוב נורמות ארגוניות אישיות

מועצת עיריית רמלה אישרה פה אחד את דוח מבקר העירייה לשנת 2016. בהתאם לחוק הגיש מבקר העירייה מר יהושוע קלפוס, לראש העירייה מר מיכאל וידל, את הדו"ח על ממצאי הביקורת שערך. מבקר העירייה מר יהושע קלפוס ציין, כי ההערות לדוח 2016 ניתנו ע"י ראש העיר לשעבר מר יואל לביא שדוחות הביקורת נעשו ונגעו לתקופת כהונתו. "דוח זה מוגש ע"י רה"ע וידל שבמהלך חודש יוני נבחר לראשות העיר".
נושאי הביקורת שנבדקו נבחרו בהתאם לשיקול דעת המבקר, בקשות ראש העירייה לשעבר יואל לביא והמלצות הוועדה לענייני ביקורת.  יש לציין, כי דוח הביקורת המסכם בכל אחד מהנושאים שנבדקו, נערך לאחר קבלה ובדיקת התייחסות של היחידה המבוקרתראש עיריית רמלה מיכאל וידל ציין, כי מינהל ציבורי תקין מחייב קיום קבוע של מערכת בקרה וביקורת התורמת לניהול יעיל ותקין של המערכות העירוניות.

 

וידל הודה למבקר העירייה מר יהושוע קלפוס על שעשה עבודתו בנאמנות וברמת אמינות גבוהה, לחברי הוועדה לענייני ביקורת ולעובדי העירייה שדאגו לתיקון הליקויים ולשיפור השירות לתושב.
בדוח כלולות המלצות שיביאו לקידום המינהל הציבורי בעירייה ולצמצום היקף הליקויים והחריגות באותם התחומים שנבדקו. דוח מבקר העירייה 2016 עוסק בשורה של נושאים בהם: מתקני משחקים בגינות ציבוריות, תחזוקת גינות ציבוריות, השירות הפסיכולוגי חינוכי, מיצוי תקציבי גני ילדים, רישום לגני ילדים, חוגים במחלקת הספורט, קרן רמלה, פיצוץ צינור מים במתחם אולם ספורט, תיקון ליקויים ועוד.
מבקר העירייה מר יהושוע קלפוס, הודה לראש העירייה מר מיכאל וידל ולראש העיר לשעבר מר יואל לביא ולחברי המועצה על האמון וציין, כי הדוח בוצע בהתאם לתוכנית העבודה השנתית במסגרתה נערכה הביקורת.   
קלפוס: "אני רואה חשיבות רבה בדוח הביקורת המהווה נדבך חשוב במערכת שלטון החוק וכלי עזר לניהול תקין במערכת העירונית, לרבות קידום תהליך נשיאה באחריות ציבורית ובעיצוב נורמות ארגוניות אישיות". יש לציין, כי יו"ר הוועדה לענייני ביקורת חבר המועצה שמעון שלוש הדגיש, כי הדוח נעשה בתקופה בה הוא וחבריו לוועדה היו חלק מהנהלת העירייה וכי אין זה הוגן וראוי לבקר את עצמם. שלוש ציין, כי חברי הוועדה מקבלים את המלצות המבקר, את הערות ראש העיר לנושאים השונים ואת הוראות ראש העיר דאז לביצוע ותיקון הליקויים.
לצפייה בדו"ח המלא לחצו כאן >>> http://ramla2014.mpage.co.il/SystemFiles/5448.pdf 
 
 
חזרה
Facebook