רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

שנה טובה מרוטרי רמלה

לקראת השנה החדשה, הצטרפו לטקס הרמת הכוסית של חברי רוטרי רמלה,  ראש העיר מיכאל וידל,  ממלא מקומו אברהם אילוז, סגניו הרב מיכאל דרעי, רונן מושייב  וחבר המועצה מר רפאל קורייב.  את רוטרי ישראל ייצגה פרח בן גד, מרכזת נושא האינטראקט בישראל ובעלה.

בתום טקס רוטריוני קצר, הרימו הרוטריונים ואורחיהם כוסית לקראת השנה החדשה. נשיאת המועדון, זינה יסקוב, ברכה את האורחים וציינה את הפעילות הענפה של חברי רוטרי רמלה בשבועיים האחרונים, החל מפרויקט "שלום כתה א'", השתתפות במבצע זהירות בדרכים ושירים ומתנות לחברי הקהילה התומכת ברמלה.   זינה: "אני מודה לכל חברי המועדון שהיו שותפים לאירועים והפרויקטים בשבועיים האחרונים. ההשתתפות והאכפתיות ראויים להרבה תודה והערכה".

בחלקו השני של המפגש, הזמינה נשיאת האינטראקט ענבר דולב, את חברי האינטראקט לטקס הענקת סיכות חברות.

ראש העיר  מיכאל וידל העלה על נס את תרומת חברי רוטרי רמלה לעיר ולתושביה. רה"ע סקר בפני החברים את הדגשים של העירייה לשנה הקרובה, והזמין את חברי רוטרי למפגש במשרדו לבדיקת שיתופי פעולה ולהגדלת התמיכה העירונית.  

וידל: "אנו רואים בכם קבוצה של מתנדבים מובילה בעיר, ורואים חשיבות רבה בפעילותכם. צירופם של חברי האינטראקט ישפרו משמעותית את הפעילות בקרב ילדים ונוער.  בשם עיריית רמלה אני מודה לכם ומאחל לכם ולבני משפחותיכם שנה טובה ומבורכת, הרבה בריאות והצלחה בפעילות המבורכת שלכם".
 
 
חזרה
Facebook