רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

תחרות הסוכה היפה ביותר ב"פסטיבל רמלה עיר עולם" 8-9-10 באוקטובר

בואו יחדיו נקשט את העיר, מוזמנים להצטרף לתחרות הסוכה היפה.

בני הנוער לוקחים חלק חשוב בהכנות והתארגנות לקראת פסטיבל רמלה. הנערים הקימו קבוצת מנהיגות הכוללת נציגים של חברי המועצה ותנועות הנוער, נפגשו עם ראש העיר  יו"ר הפסטיבל מיכאל וידל, המעודד את פעילות הנוער, מתכללת הפסטיבל זהבה קורן,  הפועלת נמרצות  למימוש הרעיון,   ויחד החליטו מה יהיה תפקידם ככוח צעיר ומוביל.

בני הנוער לקחו על עצמם לשמש כיוצרי השיח סביב האירוע החדש והמרתק הזה שרמלה זוכה לו, זו השנה הראשונה, כאשר בכוונתם לעבור עם מצלמות ומיקרופונים בין הקהילות השונות  ולתת לנו טעימה מהצבעים והטעמים של התרבויות המגוונות בעיר.

הם יצעדו בתהלוכת הפסטיבל המרהיבה, עם המיצג שהכינו, הכולל כדור ענק שמעליו דמויות של אנשים האוחזים ידיים, מיצג המסמל את הביחד והשלם אותו הם מייצגים כמנהיגות הצעירה של העיר.

תפקיד נוסף ומשמעותי של הנוער הוא להיות השופטים ב"תחרות הסוכה היפה ביותר".  נציגי מנהיגות הנוער קבעו קריטריונים לתחרות ומזמינים את כלל תושבי העיר לגייס את מיטב היצירתיות שלהם ולהקים סוכות שלום יפות ומיוחדות, ולקחת חלק בתחרות זו הנושאת פרסים יקרי ערך.

חברי מועצת הנוער המהווים את דור ההמשך של העיר, ומתחברים לפסטיבל ממקום הסמן של העתיד לבוא, כדי שהמבקרים שיגיעו למתחם הנוער אחרי שביקרו במתחמים של העדות השונות, יראו את בני הנוער כדבר שלם, וכפסיפס תרבותי אחד, צבעוני ויפהפה המכיל את כל העדות והתרבויות יחדיו. הם אלו שיוצרים בפסטיבל את החיבור של כל הקבוצות ושל רמלה כעיר אחת ייחודית ומלוכדת.  

חברי תנועת הנוער העובד והלומד יקימו את סוכת השלום והצדק החברתי, אליה יגיעו המבקרים לחוות פעילויות חברתיות שונות ומגוונות, בנושא שלום וצדק חברתי. סוכה זו תהווה את מתחם הנוער ותמוקם ברחבת המגדל בסמוך לבמה המרכזית.

תושבים יקרים, חג הסוכות הזה צפויה לכולנו חוויה ראשונית מיוחדת ונפלאה של מוסיקה, הופעות, אוכל טעים וחוויית ביחד.

הנכם מוזמנים להירשם לתחרות הסוכה היפה בטלפונים: מור- 08-9771440, אמבט08-9771738 בין השעות 8.00 – 15.00, 052-3593666- יחידת הנוער, או בספח המצורף לפלאיירים שיחולקו בבתי הספר היסודיים בעיר.
 
 
חזרה
Facebook