רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

רה''ע רמלה מיכאל וידל מקדם הקמת בית קולנוע בקניון עזריאלי

במסגרת פגישת עבודה עם בכירי קבוצת עזריאלי הוצגה לראש העיר תוכנית לבניית קומה שלישית של משרדים ומס' אולמות בית קולנוע בקניון עזריאלי בעיר. רה"ע וידל: "נפעל בשיתוף פעולה עם קבוצת עזריאלי כדי לממש את התוכנית למען הגדלת מקורות תעסוקה נוספים לצד קידום נושא תרבות הפנאי והקמת בית קולנוע"

במסגרת פיתוח והרחבת קניון עזריאלי ברמלה, קיים בשבוע שעבר ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, פגישת עבודה עם מנכ"ל קבוצת עזריאלי יובל ברונשטיין ומנכ"ל קניוני עזריאלי ארנון תורן.  השניים הציגו לראש העיר את תוכניתם להרחבת הקניון והקמת קומה שלישית של משרדים על שטח של כ-7000 מ"ר. ראש העיר ברך את השניים על תוכניתם וציין, כי העירייה תבחן את התוכניות באמצעות אגף ההנדסה ותפעל בהתאם לקידום הנושא.     

ראש העיר וידל, הציג בפני נציגי עזריאלי בהם גם מנכ"ל הקניון  ברמלה צביקה רוזנטל, את הצורך בבנייה והכללת אולמי קולנוע בתוכנית ההרחבה של הקניון. וידל: "אני מברך על התוכנית. הקמת בתי קולנוע בעיר היא צורך השעה. נפעל בשיתוף פעולה כדי לממש את התוכנית הכוללת למען הגדלת מקורות תעסוקה נוספים לצד קידום נושא תרבות הפנאי והקמת בית קולנוע". ברונשטיין ותורן הדגישו, כי בכוונתם להקים בקניון מספר אולמות קולנוע וכי בימים אלה הם פועלים לקידום הנושא. כן סוכם בפגישה החשובה, כי העירייה בשיתוף הנהלת הקניון יקיימו שיתופי פעולה בקידום פעילות תרבותית למען תושבי העיר והסביבה. בפגישה השתתפו מ"מ ראש העיר אברהם אילוז, מנכ"ל העירייה רונן עזריה ומהנדסת העירייה הגב' ז'אנה סלובייצ'ק
 
 
חזרה
Facebook