רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

רה"ע מיכאל וידל: מתנדבי רמלה הם דוגמא ומופת לנתינה באהבה למען הקהילה

עיריית רמלה קיימה ערב הוקרה והצדעה למערך ההתנדבות בעיר.  למעלה מ- 1,000 מתנדבים פקדו את האירוע ואיששו את הקביעה : 'גאה להתנדב ברמלה'.
ראש העיר רמלה מיכאל וידל: "עיריית רמלה רואה בהתנדבות דרך חיים ותמשיך לסייע ולקדם את ערך ההתנדבות בכל תחומי החיים בעיר"
למעלה מ- 1,000 מתנדבים, אנשי ציבור, ראשי עמותות, ארגונים, שותפים ותורמים השתתפו ביום שני (23.10.17) בערב הצדעה והוקרה מיוחד למתנדבי העיר רמלה אשר התקיים למרגלות המגדל הלבן. ראש העיר רמלה מיכאל וידל, ברך והודה למאות המתנדבים, הארגונים והעמותות הפעילים בעיר, על פעילותם ההתנדבותית לאורך כל השנה למען הקהילה וציין, כי ההתנדבות והנתינה למען האחר היא העשייה האמיתית.

וידל: "מתנדבי רמלה הם גאווה,  דוגמא ומופת לנתינה באהבה למען הקהילה. עיריית רמלה רואה בהתנדבות דרך חיים ותמשיך לסייע ולקדם את ערך ההתנדבות בכל תחומי החיים בעיר".

רה"ע שיבח את מנהלת יחידת ההתנדבות העירונית הילה ירושלמי, שהנחתה את האירוע, על פעילותה לעידוד וקידום מערך המתנדבים וההתנדבות ברמלה,  "את עושה עבודת קודש". כן ברכו את המתנדבים סגן ראש העיר, הרב מיכאל דרעי, אייל קהלני, מנהל המחלקה לשירותים חברתיים, הרב יעקב גלויברמן, נשיא מעצמת החסד "יד ביד" בשם השותפים והתורמים, מר כפיר רייך, מפקח התנדבות במשרד הרווחה, עו"ד יורם סגי זקס, יו"ר המועצה הלאומית להתנדבות, עוואד אל'חורי מתנדב ותיק ופעיל בעיר ובן פקמן,  יו"ר ועדת נוער וקהילה במועצת הנוער העירונית.

ירושלמי סקרה את פעילות היחידה למען רווחת תושבי רמלה והודתה לכלל השותפים והמתנדבים על פעילותם לאורך כל השנה ותרומתם להפקת הערב וציינה: "מתנדבי רמלה בני העדות, המגזרים, הקהילות והגילאים השונים מספרים את סיפורה של רמלה - סיפור של נתינה ואהבה, זהו אינו סיפור של גודל אלא סיפור של גדולה, התנדבות כתרבות עירונית" .

האירוע השנתי הופק ע"י יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במחלקה לשירותים חברתיים, בשיתוף מחלקת ספורט ואירועים  ומתנדבי העיר. האירוע המיוחד כלל חלוקת תעודות הוקרה ל- 100 ארגונים, עמותות ומסגרות מתנדבות הפעילות ברמלה, קטעים אמנותיים מקומיים, להקת תוף רם בניהולו של אבי סימאני בה הופיעו חניכי אקים רמלה בביצוע לשיר: הנה אני כולי שלך" של להקת סגול, והזמרת ביסאן אבו לבן, בוגרת התכנית "בית הספר למוסיקה" אשר מופיעה בימים אלו בהצגה 'עלובי החיים' בתאטרון הלאומי הבימה בביצוע לשיר: "Imagine" אותו שרה בעברית, ערבית ואנגלית. את האירוע חתמה הזמרת עינת שרוף במופע שירה סוחף ומרגש ביחד עם כל מתנדבי העיר. תודה לכלל המחלקות העירוניות שהיו שותפות להפקת האירוע, במיוחד לניסים רון מנהל מחלקת ספורט ואירועים, אורן רוזנברג ומשה קקון ולמתנדבים הרבים סייעו להצלחת האירוע: אינגה חן, בלה כהן, כוכבה ליבוביץ, חביבה נזרי, דליה סעדון, עוואד חורי, עלי עיסי, מועצת הנוער, מתנ"ס פידל, מרים טביב, זמירה שמעוני, הינדה דובינסקי ואיריס רושנסקי. תודה לכולם.
 
חזרה
Facebook