רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

אלפים מתלמידי רמלה השתתפו ביום הניקיון הבינלאומי

אלפים מתלמידי רמלה לקחו חלק פעיל ביום הניקיון הבינלאומי שחל השבוע (יום שלישי) והיו שותפים לפעילות הניקיון באזורים ובשטחים הסמוכים לבתי הספר. הפעילות המיוחדת נערכה במסגרת המחלקה לאיכות הסביבה בשיתוף אגף החינוך והנוער, הנהלות בתי הספר ותלמידי העיר.

במסגרת הפעילות יצאו תלמידי העיר בשעות הבוקר למרחבים הפתוחים, גנים ציבוריים, וחורשות ברחבי העיר, לרבות חוף פלמחים ויער בן שמן לפעילות של ניקיון.

ראש העיר רמלה מיכאל וידל, שהצטרף למבצע הניקיון ביחד עם מנהלי ועובדי העירייה  בשכונת אגש ציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בקידום כל נושא איכות הסביבה, ניקיון ושיפור חזות העיר.

ראש העיר וידל ברך את אלפי התלמידים, המתנדבים ועובדי העירייה שלקחו חלק ביום הניקיון הבינלאומי והדגיש, כי על העירייה, בשיתוף התושבים, לשמור על ניקיון הרחובות, הפארקים והמרחבים הציבוריים, להקפיד על השלכת הפסולת לפחי האשפה ומתקני המחזור ולהיות שותפים בשמירה ושדרוג איכות החיים בעיר. ראש העיר ציין, כי השנה תקיים העירייה באמצעות המחלקה לאיכות הסביבה, אגף החינוך והנוער והנהלות כלל בתי הספר, פעילות יזומה במסגרתה, כל ביה"ס יאמץ אתר עירוני שאותו הוא יטפח במהלך שנת הלימודים. במסגרת פעולות הניקיון העניקו ראש העיר ויו"ר ועד העובדים בעיריית רמלה שלום אליהו, מדליות הצטיינות לעובדים שתרמו תרומה מיוחדת למבצע הניקיון בעיר. כן  השתתפו  ביום הניקיון הבינלאומי ילדי המועדוניות, המתנ"סים ומרכזי הספורט, תנועות הנוער, מועדוני הנוער וארגוני מתנדבים.

השתתפו בניקיון עם ראש העיר נציגי קק"ל, אהרן בר מנהל המחלקה הפדגוגית, יצחק ארביב מנהל תוכנית מעוף וניסים מגנזי מנהל הפרויקטים. את הפעילות ברמלה הפיקה היחידה לאיכות הסביבה בשיתוף אגף החינוך והנוער, בשיתוף הקרן הקיימת לישראל שחילקה לכל המשתתפים ביום זה שקיות וכפפות.
 
חזרה
Facebook