רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

סיירת הורים מרימה כוסית לשנת התנדבות חדשה

מיכאל וידל, ראש העיר: " אני מכיר מקרוב את פעולתם המבורכת והחשובה כל כך של חברי סיירת הורים ומקווה שנמשיך לפעול יחד גם בעתיד למען בני הנוער בעיר".

ביום שני השבוע, נערכה הרמת כוסית ל-50 חברי סיירת הורים לכבוד ראש השנה במעמד ראש העיר, מיכאל וידל, סגן ראש העיר ומחזיק תיק השירותים החברתיים,  רונן מושייב, מנהלת תכנית 'עיר ללא אלימות' איילת טייטלבוים, ראש צוות המחלקת לשירותים חברתיים מירב אורנשטיין ורכז סיירת הורים איציק בוצר.

סיירת ההורים פועלת בעיר קרוב לעשר שנים מהסיירות הוותיקות בארץ, והיא מהווה חלק חשוב במערך שמירת הביטחון ותחושת המוגנות בקרב בני הנוער בעיר. במהלך פעילותה הפכה סיירת ההורים לחלק אינטגראלי ומשמעותי מחיי הקהילה בעיר, דבר הבא לידי ביטוי ברציפות הפעילות, ברצון העז של התושבים הרבים להצטרף, ובנכונות בני הנוער לשתף פעולה. הסיירת מורכבת מתושבים מתנדבים מתוך אכפתיות, דאגה ואחריות הורית היוצאים מידי שבוע בערב לפגוש את בני הנוער בפארקים ברחבי העיר.

במהלך טקס הרמת הכוסית שנערכה במרכז עיר ללא אלימות, אמר ראש העיר, מיכאל וידל: "מתנדבי סיירת ההורים נרתמים תמיד לכל משימה הקשורה לשלומם של בני הנוער אני מכיר מקרוב את פעולתם המבורכת והחשובה כל כך של חברי סיירת הורים ומקווה שנמשיך לפעול יחד גם בעתיד למען בני הנוער בעיר".

איילת טייטלבוים מנהלת תכנית עיר ללא אלימות: "אני רואה חשיבות רבה במעורבות ובנוכחות הורית בשעות הלילה במהלך השבוע במרחב הציבורי בהם מבלים בני הנוער וצעירים. מלוא הערכתי על העשייה המבורכת של המתנדבים שלוקחים אחריות ונרתמים למען הקהילה ולחיזוק תחושת הביטחון בעיר. עוד אני מודה לאיציק בוצר רכז סיירת ההורים על ההובלה והעשייה.

איציק בוצר רכז סיירת ההורים בירך על החוסן והנחישות לסייע לבני הנוער בעיר בתחומים השונים והודה למתנדבים הפועלים מתוך אמונה והרגשת שליחות.

בתום דברי הברכה קיבלו מתנדבי סיירת ההורים, שי צנוע לחג מתכנית עיר ללא אלימות ונהנו מסדנת מתוקים לשנה החדשה.
 
 
חזרה
Facebook