רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

הפנינג שנתי של משפחות צמי"ד (צרכים מיוחדים) ברמלה

למעלה מ- 500 ילדים ובני משפחה השתתפו בתחילת שבוע שעבר בהפנינג המסורתי "שמחים מעל המים", המיועד למשפחות עם צרכים מיוחדים. ראש העיר מר מיכאל וידל, נכח בהפנינג וברך את המשפחות, היוזמים והשותפים על קיום האירוע וציין כי "הדאגה לאוכלוסיית צרכים מיוחדים היא ערך עליון עבורו" והדגיש, כי רמלה מהווה  מודל לחיקוי כמובילה בקידום ותמיכה רחבה בעניין אוכלוסיות המיוחדות. ראש העיר ציין, כי בכוונת העירייה לקיים בחג החנוכה  הפנינג נוסף עבור קהילת המשפחות. כן נטל חלק באירוע מ"מ ראש העיר אברהם אילוז.

את ההפנינג הפיקה העירייה, מחלקת ספורט ואירועים, המחלקה לשירותים חברתיים, בחסות המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל שתיקצב את האירוע ובשיתוף קבוצת הורי צמי"ד (צרכים מיוחדים)- קבוצת הורים מאוחדים הפעילים בעיר למען ילדים עם צרכים מיוחדים הפועלים בהתנדבות ביוזמות ותוכניות לקידום מודעות ומענים בעיר.                                                       

הקבוצה פועלת במסגרת תוכנית 'מוטב יחדיו' עם המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה. ההפנינג התקיים בקאנטרי רמלה, ונערכו בו מופעים מדהימים :'הקרקס האפריקאי' , כוכב הילדים - 'דור הגיבור' , הפעלה ייחודית במים, מתנפחים והפתעות נוספות שנתרמו על-ידי בעלי עסקים ואנשים פרטיים בעיר ששמחו לקחת חלק בכיבוד, שתייה, מתנות לילדים ורכישת צמידים מיוחדים ששימחו את משתתפי ההפנינג.

ריקי פרץ, יו"ר קבוצת הורי צמי"ד פתחה את ההפנינג ושיתפה בעשייה השונה לטובת קהילת צמי"ד לאורך השנה, בין היתר,  חוג כדורסל חוויתי, חוג העצמה במוזיקה והמשך הפעילות בצופים ובכנפיים של קרמבו, והזמינה את קהילת המשפחות להצטרף לדף הפייסבוק -  "צמי"ד רמלה" ולפעילות ההתנדבותית לאורך השנה. פרץ ציינה בשם קבוצת צמי"ד  את שנת 2017 כשנת מפנה בעשייה, הודות לעיריית רמלה והעומד בראשה ראש העיר מר מיכאל וידל וראשי המחלקות השונות השותפים לעשייה באופן מקצועי וציינה, כי הקבוצה מצפה להמשך עשייה חיובית למען הקהילה.

תודה לקבוצת  הורי צמי"ד למחלקת ספורט ואירועים בניהולו של ניסים רון, למחלקת הרווחה בניהולו של אייל קהלני לעובדי הבריכה העירונית ולכלל השותפים, המתנדבים וההורים שהשתתפו יזמו ואפשרו את קיום האירוע המיוחד.
 
 
חזרה
Facebook