רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

הרמת כוסית לראש השנה בבית 'אסיה קוגן'

לרגל ראש השנה תשע"ח קיימה יחידת ההתנדבות העירונית הרמת כוסית למתנדבים במרכז ההסעדה בבית אסיה קוגן הפועל בעיר. מנכ"ל העירייה מר רונן עזריה: "פעילות המתנדבים במרכז ההסעדה מרגשת ומשקפת את הנתינה בעיר רמלה כלפי החלש"

לרגל ראש השנה תשע"ח, קיימה יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים, טקס הרמת כוסית למתנדבים, הפועלים במרכז ההסעדה בבית 'אסיה קוגן' . מרכז ההסעדה פועל בשיתוף בית החולים אסף הרופא והמחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה. המקום מעניק ארוחות חמות ומזינות לסועדים המופנים דרך מחלקת הרווחה בעיר בהם: משפחות, יחידים, קשישים ומרותקים. המתנדבים המסורים הפועלים במקום, מסייעים בהגשת המזון לסועדים בחיוך וברוחב לב.

במסגרת הפרויקט מחולקות מידי  יום כ- 150 מנות לסועדים במקום ועוד כ- 150 מנות מחולקות בבתי קשישים ומרותקים. הקמתו של המפעל היפה היא תוצר של חלום שחלמה התורמת הגב' אסיה קוגן המממנת את הפעילות והאוכל משנת 1999.

באירוע השתתפו: סגן רה"ע הרב מיכאל דרעי שליט"א, שבירך את המשתתפים בברכת "תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה" ואף זיכה את המשתתפים בתקיעת שופר.    מנכ"ל העירייה רונן עזריה, הודה למתנדבים על פעילותם לאורך השנה וציין את התרגשותו מפעילות מרכז ההסעדה.

הגב' הילה ירושלמי, מנהלת יחידת ההתנדבות העירונית סקרה בפני המשתתפים את פעילות המקום לאורך השנה ואת תרומתו לקהילה החיה ברמלה. ירושלמי הודתה למתנדבים וציינה, כי התנדבותם ונתינתם מתוך שמחה היא זו שמחזיקה את המקום.

כן נכחו מנהל מחלקת הרווחה מר אייל קהלני, שסיפר על ייחודיותו של המקום במתן מזון רוחני מעבר למזון הפיזי שהוא מעניק לנזקקים. הרב מנסבך בירך את המשתתפים בדברי תורה לשנה החדשה וציין, כי המפגש הקבוע סמוך לחגים מלכד ותורם להמשך פעילותם החשובה.  עוד נכחו תקווה אטיאס ודקלה כהן, עובדות במרכז ההסעדה, המתנדבים הפועלים במקום וכן מתנדבים נוספים הפועלים בפרויקטים המופעלים ישירות על ידי יחידת התנדבות עירונית- חברי סיירת תיקונים ומתנדבי מוקד מתנדבים בחירום
 
 
חזרה
Facebook