רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

לראשונה ברמלה, התקיימה קייטנה לילדים בעלי צרכים מיוחדים

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "אני מאמין שהדאגה לאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים היא ערך עליון בקביעת אופייה המוסרי והערכי של הקהילה. נתמוך ונעזור בכל הכלים שעומדים לרשותנו למען מתן הזדמנות שווה לכל בן אנוש לחיות בכבוד ובאיכות חיים"

לראשונה ברמלה, התקיימה קייטנה לילדים בעלי צרכים מיוחדים. רשת המתנ"סים ברמלה בשיתוף עיריית רמלה, המחלקה לשירותים חברתיים, ועד הורי צמי"ד ומתנדבי תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" ומתנדבים נוספים, חברו להפעלת קייטנה לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על היוזמה ופגש את תלמידי הקייטנה והוריהם. ראש העיר ציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בקידום צרכיהם של הילדים בעלי הצרכים המיוחדים וכי בכוונתו לפעול לחיזוק הפעילות החינוכית, החברתית והתרבותית למענם.                

וידל: "אני מאמין שהדאגה לאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים היא ערך עליון בקביעת אופייה המוסרי והערכי של הקהילה. נתמוך ונעזור בכל הכלים שעומדים לרשותנו למען מתן הזדמנות שווה לכל בן אנוש לחיות בכבוד ובאיכות חיים".

הקייטנה כללה איסוף והסעת הילדים מהבית להיכל התרבות, משחקי חברה, תיאטרון, ליטוף חיות והאכלתם, יצירה, ספורט, מוסיקה והפעלות נוספות.

מדריכים צעירים  המשולבים עם מתנדבים בוגרים, העניקו לילדים חוויית קייטנה מיוחדת במינה של הנאה וכייף,  מוזיקה והרבה הרבה צחוק והנאה.

יצוין כי הפעילות המיוחדת התאפשרה לאחר שמשרד הרווחה פרסם מכרז ארצי להפעלת קייטנות לילדים בעלי צרכים מיוחדים. החברה הארצית למתנ"סים זכתה במכרז זה ופנתה למתנסים ברחבי הארץ לפעול לקיום מסגרות פנאי בחופשות מבתי הספר לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

תודה מיוחדת לחברת ש.נ.ל שתרמה מאבטח אשר ליווה את כל ימי הקייטנה, תודה למתנדבים ולכל השותפים במחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה בראשותו של אייל קהלני וצוותו ולחברי רשת המתנסים ברמלה בראשותו של מאיר בן חמו וצוותו שעבדו סביב השעון למימוש וקיום הקייטנה המיוחדת.  יודגש כי  בעיריית רמלה וברשת המתנ"סים ברמלה מקווים להפוך את הקייטנה הזו למסורת ולקיים פעילות ענפה לילדים אלו כל השנה. כמו כן, יופעלו במהלך השנה חוגים יעודים המתאימים לאוכלוסייה זו וישולבו ילדים בעלי צרכים מיוחדים בפעילות החוגית והתרבותית במהלך השנה כולה.
 
 
חזרה
Facebook