רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "אפעל להקמת בית קולנוע ברמלה"

לצורך קידום הנושא יקיים ראש העיר מפגשים עם יזמים לרבות עם הנהלת קניון רמלה. במקביל החלו הקרנות סרטים לילדים ובוגרים בהיכל התרבות העירוני

בשל פניות רבות של תושבים להקמת בית קולנוע ברמלה, החל ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ליזום מפגשי עבודה, שיתקיימו בקרוב, עם שורה של יזמים שונים, ביניהם, הנהלת קניון עזריאלי ברמלה, לצורך קידום הנושא. ראש העיר ציין, כי בעיר קיימת פעילות ענפה בתחומי תרבות הפנאי, הפועלת באמצעות היכל התרבות, מחלקת ספורט ואירועים והספרייה העירונית, העושים עבודת קודש בקיומם של אירועי תרבות רבים ומגוונים.                                                          

יחד עם זאת הוסיף וידל, כי ניכר שחסר בעיר בית קולנוע, אשר לו ביקוש גדול בקרב תושבי העיר. וידל: "אני מאמין שניתן להקים בעיר בית קולנוע. יש לכך דרישה ומדובר בכוחות השוק. נקיים מפגשים עם יזמים ואקדם את הנושא ככל שאוכל". במקביל הנחה ראש העיר את הנהלת היכל התרבות לקיים הקרנות של סרטים הן לילדים והן למבוגרים.  

מנהל היכל התרבות יגאל כהן: "קיימת היענות ודרישה יוצאת מן הכלל לסרטים. התחלנו בהקרנות סרטים למבוגרים וגם לילדים, ובימים אלו בהתאם להנחיית ראש העיר אנו בוחנים הרחבת התוכנית לקהל בוגר, צעירים וילדים. פרטים ניתן לקבל באתר העירוני, בדף הפייסבוק העירוני ובמשרדי היכל התרבות".
 
 
חזרה
Facebook