רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

רונן עזריה מונה למנכ"ל עיריית רמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, מינה את רונן עזריה תושב רמלה, סא"ל במיל' בעל תואר ראשון ושני במשפטים, לכהן כמנכ"ל העירייה. רה"ע וידל: "ניסיונו המקצועי של עזריה בתפקידיו השונים בצה"ל והשכלתו, יבואו לידי לביטוי בתרומתו לניהול המערכת העירונית". עזריה: "אני מודה לרה"ע מיכאל וידל, על האמון והבחירה בי, יחד נצעיד את רמלה לשגשוג ופריחה"

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, מינה השבוע למנכ"ל העירייה את רונן עזריה תושב רמלה.  ראש העיר איחל לעזריה הצלחה רבה בתפקידו החדש והדגיש, כי הוא מאמין שניסיונו המקצועי של עזריה בתפקידיו השונים בצה"ל יבואו לידי לביטוי בתרומתו לניהול המערכת העירונית, למען שדרוג השירות לתושבי העיר.  וידל: "אני מאחל לעזריה הצלחה רבה, רמלה קרובה ללב שלנו".

רונן עזריה, נשוי ואב לשלושה השתחרר לפני כשנה משירות ארוך בצה"ל בדרגת סגן אלוף, הוא בוגר קורס פיקוד ומטה בכיר. בתפקידו האחרון שימש כראש ענף חוגרים של אגף התקשוב בצה"ל. עזריה הוא משפטן, בעל תואר ראשון ושני במשפטים.

עזריה: "בהזדמנות זו אני מבקש להודות לראש העיר מיכאל וידל על האמון והבחירה בי להיות לו לעזר כמנכ"ל העירייה. יחד נצעיד את רמלה לשגשוג ופריחה".

עזריה ציין, כי הוא רואה בתפקידו החדש שליחות ציבורית למען תושבי העיר. "חיי היום יום של כולנו מושפעים באופן ישיר ונרחב מהתנהלות הרשות המקומית , מדיניותה ותפקודה השוטף. נדמה כי אין תחום בחיינו, שהעשייה המוניציפאלית לא עוסקת בו, החל מתכנון עירוני,  הקובע כיצד ייראו הבתים,  הרחובות והשכונות שלנו,  דרך שורה של שירותי תחזוקה, ניקיון, גינון, פיקוח ואכיפה, המעצבים את סביבת החיים שלנו וכלה בהשקעה תקציבית עירונית, המשפיעה על חינוך ילדינו, חיי התרבות, הפנאי והקהילה של כולנו.

רמלה שלנו היא עיר גדולה ומתפתחת המציעה מגוון רחב של שירותים ואפשרויות בכל תחומי החיים, ומאידך, מתאפיינת באווירה משפחתית וחמימה , חיי קהילה פעילים ותחושה של שייכות הזדהות וגאווה בקרב תושביה.

קווים מנחים אלו ימשיכו ויהוו בסיס להתפתחותה של רמלה בהובלת מדיניות הנהלת העירייה והעומד בראשה ראש העיר מיכאל וידל.  אנו ניישם מדיניות זו שכל תכליתה הוא חיזוק יתרונותיה של העיר. נפעל לפיתוחה ושגשוגה של רמלה כעיר מודרנית, המספקת איכות חיים גבוהה, נפתח אזורי תעסוקה, נתכנן פיתוח של שטחי תעשייה ועסקים וכן מרכזי בילוי ועניין, לצד חיי תרבות וקהילה תוססים.  כל זאת נעשה במטרה לבסס את רמלה כעיר מטרופולין וכאבן שואבת לאזור כולו כמקום שטוב לחיות בו, עיר שמושכת אליה משפחות וצעירים".

עזריה הוסיף, כי  את ניסיונו הניהולי בהובלת תהליכים אשר רכש בשירותו הצבא  ולימודיו באקדמיה, הוא יפנה לטובת תושבי העיר. "אין לי ספק כי יחד עם ראש העיר ,וידל, אורגני העירייה ותושביה, נוכל ליצור תנופת עשייה בעירנו רמלה ולהובילה להישגים רבים".
 

חזרה
Facebook