רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

בית הנוער חץ קדימה סיים שנת פעילות

עמותת 'לשובע' המפעילה את בית הנוער חץ קדימה זו השנה ה- 17 ברמלה, קיימה השבוע (יום ראשון) טקס סיום שנת פעילות באשכול הפיס בעיר. באירוע השתתפו ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, שברך את השותפים והתורמים, מנכ"ל ומייסד עמותת 'לשובע' מר גיל- עד חריש ורעייתו שרונה ותורם בית הנוער מר נתן חץ ורעייתו קלרה.    

ראש העיר מיכאל וידל, הודה להם על  תרומתם ושיתוף הפעולה עם עמותת 'לשובע' המפעילה את בית הנוער 'חץ קדימה' למען ילדים ובני נוער הזקוקים לכך.

וידל: "נמשיך לשתף פעולה בעתיד ולהרחיב את השירות של בית הנוער לרווחת ילדים ונוער הזקוקים לכך ברמלה, רמלה קרובה ללב של כולנו." 

את האירוע הנחתה מנהלת בית הנוער, רחל מרשה,  במהלכו הופיעו הילדים, בני הנוער, המדריכים והמתנדבים זה לצד זה בקטעים אמנותיים ששיתפו חוויות משנת הפעילות.

מר נתן חץ בירך את המשתתפים וציין את התרגשותו מהפעילות הענפה ומהזכות שנפלה בחלקו לתמוך בפרויקט חשוב זה. מר גיל-עד חריש, מנכ"ל ומייסד עמותת 'לשובע', הודה לראש העירייה, לשותפים הרבים ברשות ולמתנדבים הרבים שהם לב הפרויקט.

נכחו מנהל מחלקה לשירותים חברתיים, מר אייל קהלני, ראשת צוות ילד ונוער, ריקי בן ישי, עובדת סוציאלית, שולי ידומי  ומנהלת תחום ההתנדבות העירונית, הילה ירושלמי
 
 
חזרה
Facebook