רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

קמפוס השפלה משדר מרדיו ''קול רמלה''

תכנית הנשים של רדיו קול רמלה "נשי חופשי", אותה עורכת ומגישה חווה לוזון אירחה בשבוע שעבר את עו"ד אונית לביא, מנהלת קמפוס השפלה, לשעה של שיחה על השכלה גבוהה, הכשרה מקצועית, נשים וקריירה.

התכנית "נשי חופשי" משודרת ברדיו קול רמלה, במרכז התקשורת העירוני, כל רביעי ב 17:00 בערב, ובעיקרה מוקדשת לנשים.

הפעם הוקדשה התכנית לקמפוס השפלה,  מרכז לימודים למבוגרים, שנועד להנגיש  השכלה לתושבי העיר והסביבה, קרוב לבית ולעבודה, במגוון רחב של תחומים. בשנים האחרונות חל גידול של למעלה מ- 250% במספר הנרשמים ללימודים בקמפוס.

בתכנית סיפרה אונית לביא, על צוות המנהלה וההוראה בקמפוס, שקשוב מאוד לתושבי העיר, לצרכים, לביקושים, ובמקביל לומד את המגמות המשתנות במשק, וציינה: "אצלנו בקמפוס מכירים כל לומד ולומדת, את סיפור חייהם ושאיפותיהם. אלפי אנשים, תושבי העיר, עברו שינוי בחייהם באמצעות הפלטפורמה הזו, התקבלו למקומות עבודה או שיפרו את תנאי העסקתם ואיכות חייהם. תנאי קבלה הן פונקציה שמשתנה מתחום לימודים אחד למשנהו, למשל, כדי ללמוד לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה, אין צורך בתעודת בגרות או פסיכומטרי""

בקמפוס אפשר להשלים תעודת 12 שנות לימוד, לשפר ולהשלים בגרויות, ללמוד לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה בשלוש שנים, בקבוצה, במגוון מסלולים וגם: לימודי תעודה והכשרה מקצועית. כל התעודות מוכרות ואיכותיות. עוד מתקיימים לימודי העשרה, ביניהם, הקורסים:  מחשב, שפות, זילוף עוגות, שזירת פרחים, הום סטיילינג, אימון אישי ועוד. בנוסף לכל אלו,  גמולי השתלמות לעובדי ציבור ורשויות.

בחלקה השני של התכנית נשאלה אונית לביא על נשים מנהלות, והשיבה: "אני מאמינה שנשים בתפקידי ניהול ניחנות ביכולת קבלת החלטות חכמה ומשוכללת, היכולת לראות את הדברים במקרו ובמיקרו בד בבד, להתמודד עם היבטים עסקיים ובו בעת עם היבטים הומניים, וליצור פרספקטיבה ראויה לקבלת החלטות אחראית."

ניתן להאזין לתכנית המוקלטת באינטרנט, בכתובת: http://www.icast.co.il/nashi 
את רדיו קול רמלה ניתן לקלוט בתדר 106FM ברמלה והסביבה, באינטרנט וגם באפליקציית RLIVE בטלפונים החכמים.
 
 
חזרה
Facebook