רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

התנדבותכם וזכייתכם באות נשיא המדינה היא כבוד לעיר רמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, זימן השבוע ללשכתו את בני הזוג בלה ושאול כהן, זוכי פרס אות נשיא המדינה למתנדבים מצטיינים, והעניק להם תשורה מיוחדת. ראש העיר שיבח את פעילותם ההתנדבותית של בני הזוג למען הקהילה והדגיש, כי רמלה כולה גאה בהתנדבותם לאורך השנים.

ראש העיר שיבח את כלל מתנדבי העיר המעניקים במסירות ואהבה מזמנם לרווחת תושבי העיר והדגיש את פעילותה המבורכת של מנהלת תחום ההתנדבות העירונית הילה ירושלמי שנכחה בפגישה. עוד נכחו סגן ראש עיריית רמלה הרב מיכאל דרעי שברך את בני הזוג כהן, יועץ ראש העיר שמואל בן מרדכי ומנהל מחלקת הרווחה אייל קהלני. כזכור, העניק באחרונה נשיא המדינה מר ראובן ריבלין, את הפרס החשוב לבני הזוג בטקס מיוחד שנערך בבית נשיא המדינה. 
שאול ובלה כהן, תושבי רמלה, הורים לארבעה ילדים וסבים ל-11, פועלים לאורך 20 שנות התנדבות, משנת 1996, במספר ארגונים ובמגוון פרויקטים ופעילויות בעיר רמלה בשגרה ובחירום.  אות הנשיא למתנדב לשנת תשע"ז הוענק על התנדבותם רבת השנים במתן סיוע וייעוץ לאוכלוסייה החיה ברמלה למען כל הקהילות, העדות והמגזרים החיים בעיר, ללא הבדלי דת, גזע ומין ולמען מיצוי זכויותיהם תוך שותפות וחתירה לשוויון.       

 
חזרה
Facebook