רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

חילופי נשיאות במועדון רוטרי ברמלה

בטקס רב משתתפים עם נציגים מששה מועדוני רוטרי, חברים ובני משפחה, העבירה בלה כהן הנשיאה היוצאת, את השרביט לחברת המועדון זינה יסקוב.

מר אמיל אסמר, נגיד רוטרי לשעבר, פתח את הערב בסקרו את פעילות המועדון בהיבט העירוני, הארצי והבינלאומי. אמיל: "בשם נגיד האזור, אני מודה לבלה, לצוותה ולחברי המועדון על שנה רוטריונית עשירה בפעילות קהילתית", וסיים את דבריו באיחולי הצלחה לנשיאה החדשה זינה יסקוב, אשר לדבריו, מהיכרותו אותה ואת יכולותיה, מובטחת שנה רוטריונית עם הישגים.

ראש העיר מיכאל וידל, אשר נבצר ממנו להשתתף בטקס, בשל ישיבת מועצה חגיגית שהתקיימה באותה שעה, שלח ברכה מוקלטת, בה העלה על נס את תרומתם של הרוטריונים לעיר, תלמידיה ותדמיתה. מר וידל הודה לבלה כהן על שנת נשיאותה ואיחל הצלחה לנשיאה הנכנסת זינה יסקוב.  שי מטעם ראש עיריית רמלה, הוענק לבלה כהן על-ידי הילה ירושלמי, מנהלת תחום ההתנדבות בעיריית רמלה.

הנשיאה היוצאת בלה כהן, אשר זכתה השנה באות הנשיא למתנדב, הדגימה בסרטון את הפעילות העיקרית של שנת הרוטרי 2017 – 2016, ובתוך כך הודתה לעיריית רמלה ולמחלקותיה על שיתוף הפעולה.  בלה: "להיות נשיאה זה כבוד גדול, על אף שהתפקיד מחייב שעות עבודה רבות, אך כל רגע משתלם." 

במהלך הטקס שהונחה על-ידי שמעון גונן, הוענקו תעודות הוקרה מיוחדות של נטיעת עץ ביער פול האריס לקבוצה של 6 תורמים קבועים ורב-שנתיים לפרויקט "חורף חם במשפחה" ותעודת הוקרה מיוחדת לחברת המועדון ציפי מאיר יו"ר האפיק הבינלאומי, על תרומתה הגדולה לקידום קשרים עם מועדונים בעולם.

הנשיאה החדשה זינה יסקוב, פתחה את השנה הרוטריונית החדשה בברכת תודה לבלה כהן, לחברי המועדון ולבעלי התפקידים. זינה: "אחת ממטרותיי האישיות בתפקיד הנשיאה, היא לשמש שגרירת רוטרי בקרב הקהילה הבוכרית, ושגרירת העדה הבוכרית בארגון רוטרי, אפעל להמשיך ולהצעיד את המועדון קדימה, על-ידי שימור והגדלת מספר החברים, השתתפות באירועים עירוניים וארציים, פעילות גיבוש חברתית לחברי המועדון, קידום פרויקטים המעודדים מצוינות, והשתתפות בפרויקטים המקדמים אוכלוסיות חלשות, הרחבת הקשרים עם מועדונים ורוטריונים בעולם".  

בפנייתה אל חבריה הרוטריונים, אמרה זינה: "חבריי הרוטריונים היקרים, ברצוני לאחל לנו שנה רוטריונית מוצלחת, מאתגרת ומלאת הנאה. תודה מיוחדת למשפחתי האהובה, התומכת, מחזקת ונותנת לי את הכוח להמשיך בעשייה. שנה רוטריונית נפלאה".

 

חזרה
Facebook