רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

החלה לפעול ברמלה תוכנית מיוחדת לעידוד מעורבות חברתית בקרב צעירי העיר

ראש העיר רמלה מיכאל וידל והשרה לשוויון חברתי ח"כ גילה גמליאל, חתמו בשבוע שעבר על מסמכי ההפעלה של התוכנית. ראש העיר: "אני מודה לשרה על התמיכה בצעירי רמלה. העצמת צעירים ועידוד האקטיביזם החברתי חשוב וערכי בבניית חברה פלורליסטית משתפת ושוויונית"

השרה לשוויון חברתי ח"כ גילה גמליאל וראש עיריית רמלה מיכאל וידל, חתמו בשבוע שעבר על מסמכי תמיכת המשרד בנושא קידום תוכנית לעידוד מעורבות חברתית של אוכלוסיית הצעירים בעיר למען הקהילה. השרה גמליאל ציינה, כי משרדה ימשיך בתמיכתו ופעילותו למען צעירי העיר וכי מדובר  בתוכנית ייחודית לשלוש השנים הבאות שעיקריה חיזוק הקשר הבין דורי, קידום נוער וחיזוק הקשרים בתוך הקהילה ועוד.                                                                                                   

ראש העיר וידל הודה לשרה על תמיכתה והדגיש, כי הוא רואה חשיבות רבה בחיזוק הרשת החברתית והקהילתית, לרבות השפה המשותפת של צעירים בעיר. וידל: "העצמת צעירים ועידוד האקטיביזם החברתי חשוב וערכי בבניית חברה פלורליסטית משתפת ושוויונית.

באמצעות התכנית שכבר החלה לעבוד בעיר באמצעות מרכז קשתות - מרכז צעירים ופיתוח ההון האנושי, תתבצע עשייה למען הקהילה, יקודם וישודרג הדיאלוג לערבות הדדית בין אוכלוסיות שונות מתרבויות שונות בעיר רב תרבותית כרמלה. אני מברך על התוכנית ומודה לשרה לצוותה ולצוות מרכז קשתות בניהולו של דרור קורת שהחל בהפעלת התוכנית בעיר".
 
 
חזרה
Facebook