רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

מיכאל וידל יוביל את רמלה להישגים

השר לשיתוף פעולה אזורי ח"כ צחי הנגבי: מיכאל וידל יוביל את רמלה להישגים
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח השבוע את השר לשיתוף פעולה אזורי ח"כ צחי הנגבי והציג בפניו שורה של נושאים לקידום החיים המשותפים בעיר רב תרבותית, קידום נושאי חינוך, תרבות, פסטיבל "רמלה עיר עולם" ועוד. השר הנגבי: "אני מכיר את ראש העיר חברי וידל, עשרות שנים ומשוכנע ביכולתו ומנהיגותו להוביל את רמלה להישגים. אני וכל חברי הממשלה נסייע לו להצליח"
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח הבוקר בספרייה העירונית, את השר לשיתוף פעולה אזורי ח״כ צחי הנגבי לפגישת עבודה למען קידום רמלה. ראש העיר הודה לשר על ביקורו בעיר והציג לשר סקירה מיוחדת על העיר רמלה, המהווה מגדלור לעיר רב תרבותית בה חיים בדו קיום, חיים משותפים ושכנות טובה יהודים מוסלמים נוצרים ועולים חדשים מ-61 מדינות. 
ראש העיר סקר את מצבה של העיר מבחינה חברתית כלכלית ודגשיו לחזונו להשקעות ושדרוג מערך החינוך העירוני הפורמאלי והבלתי פורמאלי, השקעות בפיתוח העיר, קידום ההתחדשות העירונית, בניית שכונות חדשות, מימוש הסכמי הגג, פיתוח השכונות הותיקות שיפור חזות העיר ועוד.
רה״ע הציג בפני השר סוגיות לניהול עיר מעורבת ושורה של נושאים לקידום בתמיכת השר לקיום אירועים שונים לחיזוק שיתוף הפעולה בין הקהילות השונות ברמלה בתחומי חברה, ספורט, קהילה, חינוך, לרבות קידום ״פסטיבל רמלה עיר עולם״ ועוד.  כן הציגה בפני השר יועצת ראש העיר לפסטיבל, הגב' זהבה קורן, את הרציונאל לקיום הפסטיבל  לחגיגה רב תרבותית בעיר רמלה כמרכז תרבותי קהילתי מוכר בארץ ובעולם.
השר הנגבי הודה לרה"ע על הביקור וציין, כי זהו ביקורו המיניסטריאלי הראשון  מאז 2004 והוסיף, כי הוא נרגש ושמח לעשות זאת כאן ברמלה. השר שיבח את פועלו של ראש העיר לאורך שנות פעילותו הציבורית והדגיש:  "אני מכיר את ראש העיר עשרות שנים ומשוכנע ביכולתו ומנהיגותו להוביל את רמלה להישגים. אני וכל חברי הממשלה נסייע לו להצליח".
השר ציין, כי הוא וצוות משרדו פועלים במישור הלאומי בחיזוק וקידום הקשר הכלכלי חברתי של ישראל עם מדינות המזרח התיכון. השר הוסיף, כי במסגרת זו הוא רואה חשיבות רבה בקידום אותם שיתופי פעולה בערים מעורבות וכי רמלה תהיה אחת מהן. השר ציין, כי צוות משרדו יקיים עם צוות ראש העיר פגישות עבודה לטובת קידום הנושאים המשותפים.
נכחו בפגישה מנכ״ל המשרד לשיתוף פעולה אזורי ד"ר יוסי דרזנין, מ״מ ראש העיר אברהם אילוז, סגן ראש העיר הרב מיכאל דרעי, סגן ראש העיר רונן מושייב, המשנה לראש העיר גבי אברמשויילי, חברי המועצה יאיר דידי, עמאר אבו גאנם, עו״ד ראיס אבו סייף, יו״ר ועד העובדים שלום אליהו ומנהלי המנגנון העירוני. 
 
 
חזרה
Facebook