רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

כנס מתגייסים עירוני תשע''ז

ראש העיר מיכאל וידל, הדגיש את החובה והנכונות לביצוע שירות צבאי בקרב בני הנוער בעיר למען ביטחון  המדינה ולמען החברה בישראל

כנס מתגייסים חגיגי התקיים ביום שני בשבוע שעבר,  באשכול הפיס ברמלה.  ראש העיר מר מיכאל וידל כיבד את המעמד יחד עם רעייתו, ובהשתתפות  גב' אלונה קליימן, מנהלת אגף החינוך והנוער, רס"ן שלומי (אסמנאו) דגהון קצין אג"מ בחיל התקשוב, סרן זהבה אליאס, קצינה במשרד הביטחון ומכובדים נוספים.

בדבריו הדגיש ראש העיר את החובה והנכונות לביצוע שירות צבאי בקרב בני הנוער בעיר למען ביטחון  המדינה ולמען החברה בישראל .

כנס המתגייסים מהווה מסורת בעיר מזה שנים וגם השנה ניתנה ההזדמנות למתגייסים הצעירים להיחשף למידע רב, מחד, לוחות קיר שעסקו בחיילות, בדיחות, כומתות ורוח צה"ל, ודוכנים של מרכז קשתות, ומאידך, חלוקת שי, תיק גב למתגייסים.  

את הערב הנחו סמלת סתיו בן גידה וסמלת דניאל עמר, מורות חיילות הפועלות בעיר במסגרת השירות הצבאי. גב' אלונה קליימן, מנהלת אגף החינוך והנוער בירכה את המועמדים לשירות.  רס"ן שלומי (אסמנאו) דגהון, קצין אג"מ בחיל תקשוב שיתף את קהל המתגייסים בשירותו הצבאי, וסיים בדברי ברכה נציג מועצת הנוער ליעד עבדת, שעתיד גם הוא להתגייס השנה. ליעד: "כל שירות צבאי הוא שירות משמעותי ויש לעשותו על הצד הטוב ביותר."

במופע המרכזי של הכנס הופיע הסטנדאפיסט חן מזרחי שבמהלך שעה שעשע את הקהל וגרם לגלי צחוק בלתי פוסקים.  על ארגון הכנס, תודה ליחידת הנוער העירונית, מורות חיילות ולצוות אשכול הפיס ולכל העושים במלאכה. 

שרק תחזרו הביתה בשלום מתגייסים ומתגייסות יקרים ויקרות.
 
 
חזרה
Facebook