רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

הצלחה לקו פתוח עם ראש העיר מיכאל וידל ברדיו קול רמלה

ראש העיר רמלה מיכאל וידל, השיב לפניות תושבים במסגרת תוכנית רדיו חדשה "יש עם מי לדבר", שעלתה השבוע  לאוויר. ראש העיר: "להיות קשוב לתושבי העיר, לשמוע מקרוב על בעיות, מצוקות ולפתור אותן ככל שניתן, זוהי חובה ערכית, זוהי שליחותי". הציבור מוזמן להתקשר בכל יום א' בשעה 18:00

כפי שהצהיר על קו פתוח לתושבים והגברת השקיפות, קיים השבוע (יום א') ראש העיר רמלה מיכאל וידל, שיחות עם מאזינים במסגרת תוכניתו החדשה ברדיו קול רמלה 106 FM "יש עם מי לדבר" הפועל במרכז התקשורת העירוני. ראש העיר ציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בשדרוג השקיפות במערכת העירונית והקשר עם התושב.                                                                              

וידל: "להיות קשוב לתושבי העיר, לשמוע מקרוב על בעיות, מצוקות ולפתור אותן ככל שניתן, זוהי חובה ערכית, זוהי שליחותי. אני מאמין ורואה חשיבות רבה בקשר בלתי אמצעי וישיר עם התושב. שמחתי להשיב לפניות התושבים בשקיפות וללא מחיצות במסגרת התוכנית. אני מזמין את התושבים לקחת חלק בתוכנית בכל יום ראשון בשעה 18:00".                                                              

במסגרת התוכנית אותה הנחה בכישרון רב ג'קי פרג'ון, עלו תושבים לשידור והפנו שורה של שאלות בתחומי החינוך, הניקיון, האכיפה, פיתוח תשתיות ועוד. רה"ע השיב לכלל הפונים והבטיח טיפול מהיר בכל הנושאים שהוצגו בפניו. כן השתתפה בתוכנית מנהלת אגף החינוך והנוער הגב' אלונה קליימן.                                                                                                                           

את התוכנית הפיקו צוות רדיו קול רמלה הפועל במרכז התקשורת העירוני בניהולו של דובר העירייה רוני ברזלי. כאמור במסגרת התוכנית יוכלו תושבי העיר לשוחח ישירות עם ראש העיר בכל יום ראשון החל משעה 18:00 על נושאים בעלי עניין לכלל הציבור, נושאי השעה, ובעיות המטרידות את הציבור במישור העירוני. את פניות הציבור ערך יועץ ראש העיר לפניות הציבור רובי שגב וצוות רדיו קול רמלה 106 FM . לשאלות ורישום לתוכנית הבאה ניתן לפנות לשגב  052-8510726 ואו לרדיו קול רמלה בכל יום א' החל משעה 14:00 לטלפון 08-9213999. הציבור מוזמן להתקשר.
 
 
חזרה
Facebook