רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

"נחדש ונבנה מערך מצלמות רחב יעיל ונחזק את תחושת הביטחון"

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ערך בשבוע שעבר פגישת עבודה עם השר לביטחון פנים ח"כ גלעד ארדן, והעלה בפניו את הצורך בקידום תוכנית כוללת להקמת מערך מצלמות חדיש ויעיל בעיר. השר ארדן ברך את רה"ע על בחירתו והדגיש,כי יפעל עם צוות משרדו לחיזוק ביטחון תושבי העיר. רה"ע וידל: "מערך המצלמות החדשות המתוכנן ברחבי העיר, נועד בראש ובראשונה לשמש כבסיס לשיפור רמת הביטחון האישי במתחמים הציבוריים ברחבי העיר"
ראש העיר רמלה מיכאל וידל, ערך בשבוע שעבר פגישת עבודה בלשכתו של השר לביטחון פנים ח"כ גלעד ארדן, ודן עימו בשורה של נושאים לקידום הביטחון האישי ברמלה.
השר ארדן ברך את ראש העיר על כניסתו לתפקיד, איחל לו הצלחה והדגיש, כי יפעל לקידום ומימוש נושאי הביטחון שעלו בפגישה. ראש העיר העלה בפני השר את הצורך בתוכנית כוללת ובניית מערך מצלמות רחב היקף ברחבי העיר, לרבות חדר בקרה מתקדם. ראש העיר ציין, כי במסגרת התוכנית העירונית להגברת תחושת הביטחון ברחבי העיר, שיפור איכות חיי התושב המוצב במרכז, נושא המצלמות חשוב ומרכזי. לדבריו, המצב הקיים בעיר לוקה בחסר וקיים צורך מיידי לשינוי בדמותן של התקנת עשרות מצלמות לניהול וצפייה. 
על פי התכנון, יחוברו המצלמות למוקד העירוני 108 המאויש 24 שעות ביממה במטרה להגן על התושבים ועל הרכוש הציבורי. תצפיתנים מיומנים הפועלים היישר מהמוקד העירוני, יפעילו את המצלמות על פי תכנית עבודה מובנית, לרבות בקרה ויזואלית למתרחש ברחבי העיר בדגש על מוסדות חינוך, צירים ראשיים, גנים ציבוריים, פארקים ומקומות בילוי.                                                                                                 
ראש העיר וידל הדגיש, כי מערך המצלמות החדשות המתוכנן ברחבי העיר, נועד בראש ובראשונה לשמש כבסיס לשיפור רמת הביטחון האישי במתחמים הציבוריים ברחבי העיר. "יכולות התיעוד וניתוח האירועים הניתנות לגורמי האכיפה מסייעות בידנו לפתרון אירועים פלילים מחד ומאידך לשפר את איכות השירות ואיכות החיים לתושבי העיר. המוקד העירוני הוא אחד האמצעים להגברת האפקטיביות של גורמי האכיפה, וככזה הוא תומך במאמצי האכיפה האופרטיביים ואינו בא במקומם. המוקד מהווה חלק מהותי ממאמץ ההרתעה האכפתי ברשות ואמון על הפעלת גורמי האכיפה והתגובה האופרטיביים לצורך מניעה וטיפול באירועי אלימות בשטחים אליהם הוא צופה". כן העלה ראש העיר בפני השר ארדן את הצורך בהוספת ניידות נוספות והרחבת פעילות תוכנית "עיר ללא אלימות" בעיר.
 
 
חזרה
Facebook