רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

"ממשלת ישראל מחויבת לתמוך, לפעול ולסייע לקידום רמלה"

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו: "ממשלת ישראל מחויבת לתמוך, לפעול ולסייע לקידום רמלה"
ראש הממשלה מר בנימין נתניהו זימן את ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, לפגישה אישית ודן עימו בשורה של נושאים לקידום העיר רמלה ורווחת תושביה. ראש העיר מיכאל וידל: "אני מודה לראש הממשלה על האמון, הליווי והתמיכה בתושבי רמלה"
ראש ממשלת ישראל מר בנימין (ביבי) נתניהו, זימן בשבוע שעבר ללשכתו את ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, לפגישת עבודה במסגרת התגייסות הממשלה לתמיכה וקידום העיר רמלה. ראש הממשלה נתניהו ברך את וידל, על זכייתו בבחירות וכניסתו הרשמית לכהונת ראש העיר.                                                                                                              
ראש הממשלה ציין, כי הממשלה כולה מחויבת לתמוך לפעול ולסייע לעיר רמלה ותושביה. במסגרת הפגישה העלה ראש העיר שורה של נושאים לקידום בהם, בין היתר, התערבותו של ראש הממשלה בשדרוג הסכם הגג שנחתם עם רמלה. ראש העיר וידל ציין בפני רה"מ, כי לטעמו נמצאו פגמים בהסכם הפוגעים באופן ממשי בהיבטי הסיוע התקציבי של כלל משרדי הממשלה לרמלה ואת זה ביקש לתקן. כן העלה וידל את נושא הקצאת שטח של 17 דונם לטובת בניית מטה מד"א ברמלה בסמוך לבנק הדם שאושר ובנייתו תחל בקרוב. "מדובר בנושא חשוב ומרכזי, העברת המטה ומשרדי הנהלת מד"א ישראל לרמלה בסמוך למבנה בנק הדם. להעברת המטה לרמלה משמעות תעסוקתית למאות עובדים. אני שמח שראש הממשלה נענה לבקשתנו לקדם את הנושא מול רשות מינהל מקרקעי ישראל".                 
ראש העיר הודה לראש הממשלה על הפגישה בה השתתפו מנהל לשכת ראש הממשלה יואב הורוביץ וצוותו המקצועי ויועציו של ראש הממשלה. וידל הוסיף, כי ימשיך במלוא המרץ להיפגש עם שרי הממשלה השונים כדי לקדם נושאים שונים לרווחת תושבי העיר.
וידל: "בשמי ובשם תושבי רמלה אני מודה לראש הממשלה על התמיכה, האמונה והליווי של כלל משרדי הממשלה. יש מאחורי רמלה ממשלה איתנה ותומכת, יחד נצעיד את רמלה להצלחה". כזכור בטקס השבעתו של ראש העיר, השתתפו לא פחות משישה שרי ממשלה, שר התחבורה והשר לענייני מודיעין ישראל כץ, שר התיירות יריב לוין, שר התשתיות יובל שטייניץ, השר לשיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי, השר להגנת הסביבה זאב אלקין והשרה לשוויון חברתי גילה גמליאל ושורה של חברי כנסת בהם יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן.  שרי הממשלה ברכו את ראש העיר מיכאל וידל, להצלחה רבה, תוך התחייבות, כי ילוו, יתמכו וידאגו להשגת תקציבים לפיתוחה של העיר רמלה. יצוין, כי ראש הממשלה בנימין נתניהו נענה להזמנתו של ראש העיר וידל, לערוך ביקור רשמי ברמלה, שיתקיים בחודשים הקרובים. 
 
 
חזרה
Facebook