רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

ברמלה שומרים על שיח נקי ברשת

רמלה הצטרפה למיזם שיח נקי ברשת. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "אני קורא לכלל המשתמשים ברשתות החברתיות לשמור על שיח נקי ומכבד, די לאלימות ברשתות החברתיות

רמלה הצטרפה למיזם המיוחד שהופק ע"י המרכז לשלטון מקומי ואיגוד האינטרנט הישראלי למיגור השיח האלים ברשתות החברתיות. בישראל 2017 אירועי שיימינג ואלימות ברשת הולכים ומתעצמים ומתרחשים מידי יום ביומו.                                                                  

נראה שכיום, אף אחד אינו חסין, יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם מעורבים בפעילות מסוג זה כאשר הנפגעים העיקריים הם, מטבע הדברים, המשתמשים המרכזיים ברשתות החברתיות – בני הנוער.

ראש עיריית רמלה הנבחר מיכאל וידל, ברך על המיזם וציין, כי המפתח לשינוי מצוי בכל אחד ואחד מאתנו.  לדבריו על המשתמשים כולם להיות מחויבים לשיח נקי תוך סיפוק של סביבה בטוחה יותר, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט המילולי. "גם כשחושבים שונה, יש לכבד האחד את השני בשיח ידידותי ולא אלים. אני קורא לכלל המשתמשים ברשתות החברתיות לשמור על שיח נקי ומכבד, די לאלימות ברשתות החברתיות".                                                                                       

יצוין, כי על פי מחקר שנעשה, כ- 47  אחוז  מהילדים בכיתות ד'-ט' חוו הצקה במרחבים הווירטואליים וכ-37 אחוז מהילדים נפלו קורבן ללעג וצחוק באמצעים האלקטרוניים. המפתח לשינוי מצוי בכל אחד ואחד מאתנו.
 
 
חזרה
Facebook