רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

סכום קנס החנייה ברמלה יתוקן מ- 250 ₪ ל-100 ₪

ראש העיר רמלה הנבחר מיכאל וידל הודיע על כוונתו לפעול לתיקון סכום קנס החנייה בהתאם לקיים ברשויות רבות. וידל:  "אין שום סיבה שגובה הקנס בגין חנייה אסורה ברמלה, יהיה גבוה יותר מרשויות רבות ועשירות יותר. זה יתוקן וייעשה בשקיפות ובהתאם לחוק"

בשורה נוספת לתושבי רמלה והבאים בשעריה. ראש העיר רמלה הנבחר מר מיכאל וידל, הודיע השבוע לאורגני העירייה, כי יפעל לתיקון סכום קנס החנייה בעיר  מ – 250 ₪ ל 100 ₪ כפי שנהוג ברשויות אחרות. וידל: "אין שום סיבה שגובה הקנס ברמלה יעמוד על 250 שקלים, כאשר ברשויות רבות עשירות יותר ובמצב סוציו אקונומי גבוה הרבה יותר כמו ראשל"צ, הקנס עומד על  100 שקלים בלבד. זה יתוקן".  כזכור, הצהיר בשבוע שעבר ראש העיר על כוונתו לבטל את אגרת השמירה (מאחר ותקציב הביטחון לא צריך להגיע מכספי התושבים אלא מתקציב מדינת ישראל)  וכן לבטל את כל התמרורים היומיים-שעתיים שהוצבו בעיר, לרבות עצירת האכיפה ביחס לתמרורים אלה. 

ראש העיר: "יחד עם חברי מועצת העיר נמצא פתרון לביצוע הניקיון בצירי התנועה ונדאג לכך שהעיר תישאר נקייה ובו זמנית שניקיונה לא יגרע מאיכות חייכם.                                         

ראש העיר הדגיש, כי כלל הפעולות  לנושא אגרת השמירה, ביטול התמרורים השעתיים והורדת סכום הקנס  בגין חנייה אסורה, ייעשו בשקיפות מלאה ובהתאם לחוק והמינהל התקין.  מהעירייה נמסר, כי עד למימוש הביטול הרשמי על התושבים לפעול על פי ההוראות ולהסדיר את התשלומים כדין. הודעה מסודרת בעניין הביטולים תתפרסם מיד לאחר אישורם.

וידל הוסיף, כי טובת העיר היא טובת התושב ורק התושב. "בעיניי הרשות הציבורית היא הנאמן של האזרח ולכן בהנהגתי אתם תהיו סוף סוף במרכז. דלתי תמיד תהיה פתוחה אליכם ואגפי העירייה השונים יהיו מחויבים לאמנת שירות קבועה. על שולחני מונחות שורה של תכניות בכל תחומי העשייה. חלקן מצריכות בנייה מאפס וחלקן מצריכות שדרוג או שינוי של הקיים. יחד, בכוחות משותפים, נביא את רמלה למקום בו היא ראויה להיות". 
 
 
חזרה
Facebook