רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

קו פתוח עם ראש העיר רמלה הנבחר מיכאל וידל

ראש העיר רמלה הנבחר מר מיכאל וידל, יקיים שיחות עם מאזינים בתוכנית רדיו חדשה שתעלה לאוויר ביום א' ט"ו בתמוז תשע"ז, 9 ביולי 2017 . ראש העיר: "להיות קשוב לתושבי העיר, לשמוע מקרוב על בעיות, מצוקות ולפתור אותן ככל שניתן, זוהי חובה ערכית, זוהי שליחותי". הציבור מוזמן להתקשר

ראש עיריית רמלה הנבחר מר מיכאל וידל, יקיים מיד עם כניסתו לתפקיד ב-ט"ו בתמוז, 9 ביולי, קו פתוח עם תושבי העיר, זאת במסגרת תוכנית חדשה ברדיו קול רמלה 106 FM    הפועל במסגרת מרכז התקשורת העירוני. וידל ציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בשדרוג השקיפות במערכת העירונית והקשר עם התושב.                                                                                                                      

ראש העיר מיכאל וידל: "להיות קשוב לתושבי העיר, לשמוע מקרוב על בעיות, מצוקות ולפתור אותם ככל שניתן, זוהי חובה ערכית, זוהי שליחותי. אני מאמין ורואה חשיבות רבה בקשר בלתי אמצעי וישיר עם התושב. במסגרת תוכנית הרדיו החדשה יוכלו המאזינים להתקשר למערכת הרדיו ולשוחח עמי בשקיפות וללא מחיצות".                                                                                               

כאמור, במסגרת התוכנית יוכלו תושבי העיר לשוחח ישירות עם ראש העיר על נושאים בעלי עניין לכלל הציבור, נושאי השעה, ובעיות המטרידות את הציבור במישור העירוני. התוכנית תעלה לאוויר בימי ראשון החל מיום א' ט"ו בתמוז, 9 ביולי, בשעה 18:00 . את התוכנית ינחה ג'קי פרג'ון. ירכז את פניות התושבים רובי שגב  052-8510726 . ניתן להתקשר גם לרדיו 'קול רמלה' החל משעה 14:00 לטלפון 08-9213999. הציבור מוזמן להתקשר.
 
 
חזרה
Facebook