רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

רמלה יוצאת לדרך חדשה למימוש הפוטנציאל הגדול שלה

בישיבת מועצת עיר חגיגית שהתקיימה הערב בהיכל התרבות, חתם ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, על הצהרה לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותו כראש עיריית רמלה. ראש העיר זכה לברכות וחיבוק אישי של שרי הממשלה בהם: שר התחבורה והבטיחות בדרכים ישראל כ"ץ, שר התיירות יריב לוין, שר התשתיות יובל שטייניץ, השר לשיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי, השר להגנת הסביבה זאב אלקין והשרה לשוויון חברתי גילה גמליאל - שהבטיחו לעזור ולתמוך בקידומה ופיתוחה של רמלה. מועצת העיר אישרה את מינוים של אברהם אילוז לממלא מקום ראש העיר, הרב מיכאל דרעי לסגן ראש העיר, רונן מושייב לסגן רה"ע וגבי אברמשווילי למשנה ראש העיר.
ראש העיר וידל: "יחד נוכל לעמוד במשימות הרבות שמולנו. אני מאחל לכולנו הצלחה, מי ייתן ובעזרת ה' נעשה ונצליח, רמלה קרובה ללב שלנו"

בישיבת מועצת עיר חגיגית שהתקיימה ביום שני (10 ביולי) השבוע חתם ראש העיר רמלה מיכאל וידל, על הצהרת אימונים לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותו כראש עיריית רמלה.  במסגרת ישיבת המועצה החגיגית הצהיר ראש העיר: "היום אנו יוצאים למסע למימוש הפוטנציאל הגדול הקיים ברמלה. אני רוצה לקדם בברכה את חברי מועצת העיר ולהביע תודתי והערכתי לכולם. רק יחד בעבודה משותפת ומאומצת נצליח במשימתנו לשנות את פניה של רמלה".

ראש העיר הודה לכלל הסיעות שהצטרפו לקואליציה החדשה וקרא לכלל חברי המועצה להצטרף לעשייה ולמימוש האתגרים. ראש העיר וידל, ברך את סגניו ממלא מקום ראש העיר אברהם אילוז, סגן ראש העיר הרב מיכאל דרעי, סגן ראש העיר רונן מושייב, והמשנה לראש העיר גבי אבמשווילי, על כניסתם לתפקידם והודה לחברי מועצת העיר על האמון שנתנו במינוי סגניו.

וידל: "כמי שגדל בבית פלורליסטי חם ואוהב, כמי שגדל בתנועת הליכוד שחרתה על דגלה את ערכי השוויון החברתי, אני רואה את עצמי כראש עיר של כולם. אין מדובר בסלוגן אלא בתפיסת חיים, אני רואה עצמי כשליח ציבור של כלל תושבי העיר". ראש העיר הוסיף, כי הוא מגיע לתפקיד ראש העיר עם ניסיון ניהולי ומעשי, ידע רב, הבנה מעמיקה במערכות כספים גדולות, תכנית עבודה מסודרת, להט, חדוות יצירה פתיחות, נחישות ואהבה לעיר רמלה ותושביה.

שר התחבורה ישראל כ"ץ: "מיכאל היקר, ברצוני לברך אותך להצלחה. אין לי ספק שתצעיד את רמלה לשגשוג, תנופה, עשייה והצלחה. בשמי ובשם חבריי שרי הממשלה וחברי הליכוד נתייצב כל אחד בתחומו, כדי לסייע לך להוביל את רמלה בנחישות, במסירות שכה מאפיינים אותך לעיר מובילה בישראל. כולנו עומדים לימינך". השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל בירכה והצהירה על כוונתה לסייע בהקמת מרכז לצעירים בעיר. כן נכחו רב העיר הרב יחיאל אבוחצירא שנשא דברי תורה וברכה, יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן, ח"כ ענת ברקו, ח"כ מיקי זוהר, ראש מועצת חבל מודיעין שמעון סוסן, חברי מועצת העיר, אימו של רה"ע רחל, רעיית רה"ע אירית, ילדיו, בני משפחתו, אורגני עירייה ותושבי העיר. את הטקס הנחה יועץ ראש העיר לפניות הציבור רובי שגב.

את המעמד המרגש כיבדו שרי ממשלה שר התחבורה והשר לענייני מודיעין ישראל כ"ץ, שר התשתיות יובל שטייניץ, שר התיירות יריב לוין, השר לשיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי, השר להגנת הסביבה זאב אלקין, השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל שברכו את ראש העיר מיכאל וידל, להצלחה רבה, תוך התחייבות, כי ילוו, יתמכו וידאגו להשגת תקציבים לפיתוחה של העיר רמלה.שר התחבורה ישראל כ"ץ: "מיכאל היקר, ברצוני לברך אותך להצלחה. אין לי ספק שתצעיד את רמלה לשגשוג, תנופה, עשייה והצלחה. בשמי ובשם חבריי שרי הממשלה וחברי הליכוד נתייצב כל אחד בתחומו, כדי לסייע לך להוביל את רמלה בנחישות, במסירות שכה מאפיינים אותך לעיר מובילה בישראל. כולנו עומדים לימינך". השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל בירכה והצהירה על כוונתה לסייע בהקמת מרכז לצעירים בעיר. כן נכחו רב העיר הרב יחיאל אבוחצירא שנשא דברי תורה וברכה, יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן, ח"כ ענת ברקו, ח"כ מיקי זוהר, ראש מועצת חבל מודיעין שמעון סוסן, חברי מועצת העיר, אימו של רה"ע רחל, רעיית רה"ע אירית, ילדיו, בני משפחתו, אורגני עירייה ותושבי העיר. את הטקס הנחה יועץ ראש העיר לפניות הציבור רובי שגב.

במסגרת נאומו הודה ראש העיר מיכאל וידל לקודמו רה"ע לשעבר יואל לביא, על תרומתו לתושבי רמלה ופרס את תוכניתו בקווים מרכזיים. וידל ציין, כי ישנן תוכניות עבודה רבות, חלקן מצריכות בנייה מחדש, חלקן מצריכות שדרוג או שינוי של הקיים וכי בכוונתו להוציא את תוכניתו לפועל. "בתקופה זו תזכה רמלה לאוזן קשבת ולהיענות רבה מכלל שרי הממשלה לצורך קידומם של פרויקטים מכלל תחומי העשייה ואני מודה להם על כך בשמי ובשם תושבי העיר. היום אני ניצב לפניכם ומשוכנע כי לא ירחק היום ורמלה תהפוך לעיר מרכזית ולאחת הערים האטרקטיביות ביותר בישראל".

ראש העיר ציין, כי יפעל לקידום שורה של נושאים חשובים בראשם נושא החינוך והדגיש, כי ידאג לחינוך שוויוני לכלל הזרמים. וידל ציין, כי בכוונתו להקים אוניברסיטה בשיתוף פעולה עם ידידו ראש עיריית לוד עו"ד יאיר רביבו. כן הדגיש ראש העיר, כי בכוונתו לקדם את כל נושא התשתיות, הכניסות לעיר, שדרוג התחבורה הציבורית, בניית כבישים, שיפור פני העיר, ניקיון, חזות העיר, ביטחון התושבים, שדרוג התרבות ותרבות הפנאי, שמירה על דת ומסורת ויצירת עוגנים כלכליים לעיר ותושביה ועוד.

וידל: "טובת העיר וטובת תושביה עומדים לנגד עיני. אני קורא לחברי המועצה להצטרף אלי לעשייה לטובת תושבי העיר, שימו את הפוליטיקה וחילוקי הדעות בצד והצטרפו. יחד נוכל לעמוד במשימות הרבות שמולנו. אני מאחל לכולנו הצלחה, מי ייתן ובעזרת ה' נעשה ונצליח, רמלה קרובה ללב שלנו".
 
 
חזרה
Facebook