רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

יום האישה רמלה - העצמה נשית

מאות לקחו חלק ביום האישה רמלה. יועצת ראש העיר למעמד האישה והמשנה ליועץ המשפטי של עיריית רמלה, עו"ד סופי ויטלם: אנחנו חייבות להמשיך להאמין ודרך זה לפרוץ ולנפץ את אותה תקרת הזכוכית ולדאוג לכך שתהיה שוויוניות מוחלטת לנשים בכל הרבדים והתחומים

מאות מנשות רמלה לקחו חלק פעיל באירוע מיוחד ומרגש שהתקיים בשבוע שעבר בהיכל התרבות במסגרת יום האישה. יועצת ראש העיר למעמד האישה והמשנה ליועץ המשפטי של עיריית רמלה, עו"ד סופי ויטלם, ברכה את נשות העיר וציינה, כי מנקודת ראותה הכוח המניע להעצמה נשית הוא הכוח והיכולת לשנות. הדרך לשינוי ולהעצמה נשית עוברת דרך תפקידי מפתח.

עו"ד ויטלם: "בזכות אותה הדרך אותו הכוח והיכולת לשנות ולהשפיע, אנחנו רואות יותר ויותר נשים בארץ ובעולם המכהנות במגוון תפקידי מפתח בעלי השפעה, כמו למשל, ברשות השופטת יש לנו נשיאה, יש לנו חברות כנסת מובילות דרך, יש לנו יזמיות, מנכ"ליות בנק, מנהלות תיאטראות שחקניות ברמה בינלאומית, מנהלת קבוצת כדורגל, טייסות ולוחמות שעד לא מזמן היה מגרשם הביתי של גברים בלבד.

לזכותה של עיריית רמלה, והעומד בראשה ניתן לומר בגאווה, כי עיריית רמלה, מהווה דוגמה ומופת להעצמה נשית. בעיריית רמלה כשני שליש מהעובדים, הינן נשים וחלקן הגדול מכהנות בתפקידי מפתח בעירייה, כמו: מנכ"לית עירייה, מהנדסת עיר, גזברית, מנהלות אגפים, מנהלות מחלקה, מנהלת ספרייה, מנהלת קמפוס, כלכלניות ועוד, והכול מתפקד ביד רמה ובמקצועיות.

המסקנה המתבקשת היא שאנחנו לא צריכות לוותר לעצמנו, אנחנו חייבות להמשיך להאמין ודרך זה לפרוץ ולנפץ את אותה תקרת הזכוכית ולדאוג לכך שתהיה שוויוניות מוחלטת לנשים בכל הרבדים והתחומים. לעשות את אותו צעד קטן להגשמה עצמית ומימוש השאיפות באשר הם והם אלה אשר יביאו לשינוי ולהעצמה נשית".  במסגרת הערב המוצלח הופיעה בפני נשות רמלה השחקנית, היוצרת ונשיאת 'אנוש צופית גרנט בהופעה מרתקת להעצמה נשית "דלתות מסתובבות". תודה מיוחדת למפיק הערב מנהל היכל התרבות יגאל כהן וצוותו ולשותפים מחלקת ספורט ואירועים ומחלקת הדוברות. כן הופיעו במסגרת הערב אור סמוראי ודניאל סעדו, חברי להקת הזמר הייצוגית "רמנוער" בניהולו של אבי ברנס, הפועלים במסגרת מרכז אמנויות הבמה-מחלקת ספורט ואירועים בעיריית רמלה בשיר : "ציפור מדבר" .
 
 
חזרה
Facebook