רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

עיריית רמלה חגגה ל-30 מילדי העיר את טקס בר המצווה

הנערים הנרגשים תושבי רמלה חגגו השבוע עם בני משפחותיהם את טקס בר המצווה, שאורגן כמיטב המסורת ע"י עיריית רמלה. מנכ"לית העירייה הגב' איילת כהן בירכה את חתני בר המצווה ואיחלה להם הצלחה ומזל טוב

30 נערים תושבי רמלה חגגו ביום חמישי בשבוע שעבר, באולמי אמביינטה ברמלה, את טקס בר המצווה, במסגרת פרויקט עירוני מיוחד. נרגשים מהמעמד חגגו חתני המצווה ביחד עם בני משפחותיהם את האירוע והודו בחום לכל הגורמים שעמלו בחודשיים האחרונים על הפקת הטקס.

בשם העירייה ברך מ"מ ראש העיר עו"ד מוטי יצחקי וציין, כי חגיגות בר המצווה מסמלות עבור הנערים את תהליך ההתבגרות ונטילת האחריות. כן ברכו מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון, מנהל התרבות התורנית אליקים ויסנשטרן,  מיכאל תומר ונציגת ההורים סמדר מסטורוב, ומנהל בנק סניף בנק הפועלים ברמלה אלי כהן שברך בשם נותני החסות והתמיכה למימוש הפרויקט במשך שנים. נכחו: תורמים, מנהלי אגפים ומחלקות בעירייה, בני משפחה ועוד.

במסגרת החגיגות יצאו בני המצווה מרמלה לחגוג את טקס הנחת התפילין בכותל המערבי בירושלים. מלווים בבני משפחה ומתנדבים יצאו הנערים לכותל המערבי, שם קיימו טקס מרגש במהלכו הניחו חתני המצווה תפילין.

מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון, שהפיק את האירוע עם צוות משרדו בשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים, אגף החינוך והנוער ומחלקת הקליטה,  ציין כי האירוע היה מרגש עד דמעות וכי ההכנות להפקתו נמשכו כשלושה חודשים.

לדבריו כל חתני בר המצווה זכו להכנה מוקדמת להנחת התפילין והכרת התפילות והברכות בבית הכנסת קדושי השואה וקיבלו סט תפילין מהודר, לרבות לבוש חגיגי כיאה לאירוע בר המצווה. רון בירך את החוגגים והודה לחברת מאניה ולכל הגורמים שתרמו ביד נדיבה לפרויקט הייחודי. הנחה את הטקס אורן רדעי. תודה לכלל אורגני העירייה שעמלו ועבדו סביב השעון להפקתו, ובמיוחד למתנדבת מרסל אדוט שמלווה באהבה רבה את הנערים שנים רבות, ולרובי שגב. כאמור סיימו החוגגים את טקס בר המצווה במסיבה מרגשת בו נטלו חלק בני המשפחה הנרגשים. התוכנית כללה הדלקת נרות מסורתית וקבלת תעודות.
 
 
חזרה
Facebook