רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

עישון- איום על איכות חיינו ועל עתידנו

כבכול שנה, גם השנה צוין יום ללא עישון ברמלה.  ב25.5 התקיים מבצע אכיפה רחב היקף בעיר, במסגרתו נאכף חוק איסור עישון במקומות ציבוריים וחולקו דו"חות על סך 1000 ₪ לתושבים אשר עישנו במקומות ציבוריים שלא כחוק.  המבצע התקיים בשיתוף הפיקוח העירוני, האגף לאכיפה במשרד הבריאות ומתאמת הבריאות העירונית.

בנוסף התקיימה פעילות במסגרתה חילקו המתנדבים, דורית סרור, אבי גלזר ורונית גולן ומתאמת הבריאות העירונית, יעל נסימיאן פאי, תיקי בד, רב-פעמיים, אשר הכילו חומרי הסברה על גמילה מעישון ועל הדרך שבה ניתן ליצור קשר עם קופות החולים בעיר בכדי להיגמל וכן על הנושא של איסור עישון במקומות ציבוריים.

כמו כן התקיימו פעילויות בבתי הספר, רעות, טרה סנטה, אורתודוכסי, שערי ציון ובן צבי, במסגרתן חילקו התלמידים את תיקי הבד וכן בלונים עם הסיסמא "עיר נקייה מעישון" ברחבי העיר, בבנייני מגורים ובבתי הספר.  הפעילות ביוזמת עידן גונן, מנהל תחום חינוך בעיר ללא אלימות רמלה.

גם בקופות החולים בעיר התקיימה פעילות ענפה בנושא, במטרה לעודד תושבים להירשם לסדנאות גמילה מעישון.

מתאמת הבריאות מודה לכל השותפים להצלחת היום.    תושבים המעוניינים לקבל מידע נוסף בנושא העישון ואפשרויות הגמילה בעיר מתבקשים לפנות למתאמת הבריאות העירונית בשירות הוטרינרי בטל- 089771691 או במייל yaelnf@ramla.muni.il.
 
 
חזרה
Facebook