רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

ישודרג המבנה הארגוני של עיריית רמלה

בכוונת ראש עיריית רמלה מר מיכאל וידל, לבצע שינויים ארגוניים שיטיבו את השירות לתושבי העיר. וידל: "אני מאמין, כי רק שיפור השירות ושדרוג השירותים העירוניים יוכלו להביא לשינוי שהציבור כה צמא לו"
ראש עיריית רמלה הנבחר מר מיכאל וידל, החל השבוע בקיומם של פגישות היכרות עם מנהלי המנגנון העירוני, זאת במסגרת ההכנות לכניסתו לתפקיד ב-4 ביולי 2017.  במסגרת המפגשים ערך מר וידל פגישות באגף ההנדסה, אגף החינוך והנוער, המחלקה המשפטית, הגזברות, הכנסות, רווחה ועוד. 
בפגישות נטלו חלק מנכ"לית העירייה איילת כהן, חברי המועצה, הרב מיכאל דרעי, הרב איתן דהן, רונן מושייב, אברהם אילוז, יו"ר ועד עובדי העירייה שלום אליהו ועוד.ראש העיר הנבחר וידל קיבל סקירות מקיפות, שאל שאלות נוקבות וציין, כי בכוונתו ללמוד את המבנה הארגוני העירוני, האגפים והמחלקות ולבצע שינויים לרבות הקמת מינהלים.
וידל: "מצאתי בפגישותיי מנהלים ועובדים טובים ומסורים שעושים למען השירות הציבורי. אני מאמין, כי רק שיפור השירות, רק שדרוג השירותים העירוניים יוכלו להביא לשינוי שהציבור כה צמא לו. אחת הדרכים להשגת יעד זה הוא באמצעות שינוי המבנה הארגוני במספר אגפים ומחלקות לרבות הקמת מינהלים. בכוונתי ללמוד את הנושא וליישם השינויים הדרושים בהתאם לנוהל סדור ותקין, למען הטבת השירות העירוני לתושבי העיר".
 
 
חזרה
Facebook