רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

רמלה חוגגת ירושלים

שישו את ירושלים וגילו בה כל אוהביה. למעלה מ-1500מתלמידי העיר לקחו חלק פעיל בצעדת ריקוד הדגלים ושורה של אירועים לכבוד יום ירושלים
למעלה מ-1500 מתלמידי העיר לקחו חלק פעיל בצעדת ריקוד הדגלים של עיריית רמלה, המדור לתרבות תורנית לכבוד יום ירושלים שהתקיים השבוע (יום רביעי 24 במאי) ברחובות העיר. הצעדה כללה תלמידים ממרבית בתי הספר בעיר דתיים ושאינם דתיים, מבתי הספר היסודיים, החטיבות, התיכונים, לרבות חיילים שוחרים מתיכון אמית וצוותי הוראה. הצעדה יצאה מבי"ס מענית עד היכל הספורט בדוד רזיאל.
בהיכל רזיאל התקיימה עצרת חגיגית בהנחייתו של אליקים ויסנשטרן מנהל התרבות התורנית. נשאו דברי ברכה: איילת כהן מנכ"לית העירייה, הרב איתיאל בר לוי מנהל האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך. חיילי השוחרים נכנסו להיכל במצעד כבוד.יזהר אפגן מנהל תיכון אמי״ת קרא פרק תהילים לכבוד ירושלים. הופיעו מקהלת בתי הספר בר אילן וסיני.
בעצרת החגיגית נשאה דברים מרגשים החיילת אוראל עזורי תושבת העיר שנפצע אנושות בפיגוע דריסה אשתקד.
כן הוקרנו על מסך ענק סרטונים על פריצת הצנחנים לשער האריות, תלמידת תיכון איתן קראה סיפור אישי של העולים מאתיופיה שציינו ביום ירושלים את האזכרה לנספים בדרך לישראל,
מדרשת זהות ברמלה קיימה שיעורי הכנה בבתי הספר הממלכתיים לקראת הצעדה ועוד. רגע השיא היה באמירת שמע ישראל של כל התלמידים יחד.
עוד נכחו מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון, מנהל הגרעין התורני, בנות השרות הלאומי של בת עמי ועוד. חג ירושלים שמח.
 
 
 
חזרה
Facebook