רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

לקח לי 365 ימים למצוא עבודה במקצוע!

שאקר, צעיר שהגיע למרכז קשתות לקבלת ייעוץ: "בזכות הליווי האישי, הצלחתי לעבור בהצלחה את כל השלבים ובסוף להתקבל לעבודה בבנק" 

שאקר: "אחרי שסיימתי את  התואר ב-2015, חיפשתי במשך כשנה עבודה בתחום הפיננסי ולא מצאתי.     
שלחתי קורות חיים ואף אחד לא חזר אלי, הייתי מיואש ומתוסכל ולא ידעתי מה לעשות.   ממש לא מצאתי את עצמי.    יתרה מכך, נאלצתי לעבוד בעבודות מזדמנות בהוסטל - עבודה מכובדת, אבל לא היעוד שלי בחיים.
במקרה, ראיתי מודעה בפייסבוק שפורסמה ע"י "קשתות 360", והחלטתי להתקשר ולבדוק במה מדובר.   ענתה לי הגר, רכזת התעסוקה, וקבענו פגישת ייעוץ.
בפגישה הראשונה, סיפרתי לה שהחלום שלי זה להיכנס לתחום הפיננסי, הבנקאות ושוק ההון.    דיברנו על יעדי הקריירה שלי וקבענו שקודם כל אתמודד על משרת פתיחה, משרה ראשונית בבנק, ומשם אוכל לצמוח מבפנים בתפקידים ולהתקדם.
בפגישה, התברר שקורות החיים שלי, לא נכתבו נכון, בלשון המעטה.,  ואז, הבנתי למה אף אחד לא חוזר אלי.  כתבנו קורות חיים חדשים ומקצועיים, ולמדתי איך להיכנס לכל האתרים הרלוונטיים למקצוע,  וראה זה פלא, התחילו לחזור אלי מעסיקים.  מעבר לזה, הגר הפנתה אותי למעסיקים הנמצאים איתה בקשר ישיר.  המשכנו בפגישות ובליווי האישי כדי להתכונן היטב לכל תהליך המיון הארוך לבנק, שכלל מבחני מחשב, מרכז הערכה, ראיונות אישיים ועוד.
בזכות הליווי האישי, הצלחתי לעבור בהצלחה את כל השלבים ובסוף להתקבל לעבודה בבנק."   
"כיום קודמתי" מסיים שאקר ואומר "אני עובד במחלקה הכי מבוקשת בבנק שרציתי כל כך להיכנס אליה - שוק ההון, מחלקה יוקרתית, עם שכר גבוה ואפשריות קידום.  מאחל לכם לפתח קריירה ולהתקדם בתפקידים."  
לקבלת יעוץ בחינם בתחום הלימודים או הקריירה: חפשו בפייסבוק "קשתות 360"  או בטלפון - 08-9771869 
חשוב שתדעו,  שב-25/5/17 יתקיים יריד תעסוקה והשכלה בהשתתפות נציגי 40 חברות, מוסדות לימוד ומלגות.  מופע סטנד-אפ של דניאל אסייג, ינעל את האירוע.

לפרטים מלאים לגבי היריד והרשמה למופע, סמסו את שימכם לטלפון - 058-6988811 .
 
 

חזרה
Facebook