רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

העיר רמלה התייחדה עם בניה הנופלים בערב שירי לוחמים מרגש

כמיטב המסורת קיימה עיריית רמלה ביום ראשון השבוע, בשיתוף רשת המתנ"סים והנהלת היכל התרבות העירוני, ערב שירי לוחמים במסגרת ציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה.  בערב המתקיים בכל שנה בהיכל התרבות העירוני מתייחדת העיר רמלה עם זכר חללי מערכות ישראל, נפגעי פעולות האיבה וזכר בני העיר רמלה שמסרו נפשם על הגנת המולדת.

ערב שירי הלוחמים השנה, עמד בפתחו של יום עצמאותה ה-69 של המדינה. הערב התקיים במעמד המשפחות השכולות, מ"מ עו"ד מוטי יצחקי, ראש עיריית רמלה היוצא מר יואל לביא יו"ר יד לבנים מר סימו אברהמי, מנכ"לית העירייה איילת כהן, שופטי בית משפט השלום ברמלה, חברי מועצה, משפחות שכולות, מתנדבים ומאות תושבים.                                                                                   

במסגרת הערב המרגש הועלה סיפורו של רפאל לוי ז"ל, מפי אלמנתו נילי לוי ואחותו אורלי עובדיה. כן התקיים ריאיון עם הזמר דני רובס, שאיבד את אחיו יואב רובס ז"ל וסיפורה המיוחד והמרגש של החיילת אוראל עזורי מרמלה שנפגעה באורח אנוש בפיגוע טרור ובדרך נס חזרה לחיים. עזורי שיתפה וריגשה את הקהל במאבקה לחיים.                                                                                                     

על החלק האומנותי ניצח הזמר דני רובס. את הערב הנחה יואב לימור, כן הופיעו להקת 'רמים' בניצוחו של בן אלקיים וחבורת הזמר "רמנוער" בניצוחו של שמוליק נויפלד.                                                                  

במהלך הערב המיוחד השתתף הקהל הגדול בשירה וגילה מעורבות גבוהה. את הערב המוצלח, הפיקו מנהל רשת המתנ"סים ברמלה מאיר בן חמו, מנהל היכל התרבות העירוני מר יגאל כהן וצוות ההיכל אהרון דרעי, זהבה לוי, שולי דודפור, סיגל שערי, מחלקת ספורט ואירועים בניהולו של ניסים רון, אבי ברנס ומחלקת הדוברות מרכז התקשורת העירוני - הטלוויזיה הקהילתית. הערב שודר בשידור ישיר באתר העירוני.
 
 
חזרה
Facebook