רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

יואל לביא בהודעת פרישה

"אני מותיר עיר אטרקטיבית המצויה בצמיחה מתמדת, עיר המהווה דוגמא ומופת לחיים משותפים בין יהודים, מוסלמים ונוצרים"
ראש עיריית רמלה היוצא יואל לביא, הודיע בשבוע שעבר לשר הפנים ח"כ אריה דרעי על החלטתו לפרוש מראשות העירייה: "אהבתי מאוד את עבודתי ואני גאה מאוד על העשייה למען תושבי רמלה אותם אני אוהב  בכל נפשי! תודה לכם תושבים יקרים, על הכול, אוהב אתכם! רמלה קרובה ללב שלי, עיר הולדתי"

                                                                               

ראש עיריית רמלה היוצא יואל לביא, שהודיע בשבוע שעבר לשר הפנים ח"כ אריה דרעי על החלטתו לפרוש מראשות העירייה ציין השבוע, כי החליט לסיים את תפקידו אחרי 23.5 שנה לכהונתו כראש עיריית רמלה.  לביא שיגר פנייה לתושבי העיר אותה פרסם באתר העירייה ובדף הפייסבוק העירוני. לביא: "תושבים יקרים, 49 שנה אני נושא בנטל של אחריות הן בתפקידי פיקוד בצבא והן במסגרת כהונתי שראש עיר. הגיע הזמן לפנות את הכסא ולקחת פסק זמן. אדגיש ואומר, כי אהבתי מאוד את עבודתי ואני גאה מאוד על העשייה למען תושבי רמלה אותם אני אוהב  בכל נפשי!"                                                                                  

"אני מותיר עיר מדהימה, עיר אטרקטיבית המצויה בצמיחה מתמדת המציבה אותה בשורת הרשויות המבוקשות והמתקדמות בישראל. הביקוש לדיור הולך וגובר, בנייתן של שכונות חדשות, רמת שירותים גבוהה, השינוי החשוב והמשמעותי בדימוי- כל אלה שמים את רמלה על המפה"

"העיר שינתה פניה ורשמה הישגים רבים בתחומי החברה, הספורט, ההתנדבות, אך דומה ובעיקר בתחום מערכת החינוך שזכתה פעמיים בפרס החינוך הארצי. תלמידינו רושמים הצלחות מרשימות בתחרויות ארציות. רק באחרונה זכו תלמידי העיר בשתי תחרויות בתחום המדעים במסגרת מכון ויצמן ורשימת ההישגים ארוכה וכולה גאווה.                        

רמלה עיר רב תרבותית, המהווה דוגמא ומופת לחיים משותפים בין יהודים, נוצרים ומוסלמים ועל כך גאוותי! אני מודה לכם מקרב לב, לכלל השותפים לדרך, שהיו עימי במסע הארוך הזה למענכם ומאחל לקברניטי העיר ולכולכם בריאות טובה, שגשוג אישי וכמובן המשך פיתוח ופריחה של רמלה בכל האפיקים. תודה על הכול, אוהב אתכם! רמלה קרובה ללב שלי, עיר הולדתי".
 
 
חזרה
Facebook