רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

ברמלה לא לוקחים סיכונים – "מחכים לך בבית"

"תכנית עיר ללא אלימות" ברמלה הפיקה כרטיסי ביקור ייחודים – "מחכים לך בבית", עם מספרי חירום שאליהם ניתן להתקשר בעת מצוקה"

בסימן חג הפורים שנחגג לפני כשבוע הפיקו "תוכנית עיר ללא אלימות" כרטיסי ביקור עם מספרי חירום שאליהם ניתן להתקשר בעת מצוקה. המבצע נערך בחג האחרון בסימן "חוגגים בלי לקחת סיכונים". 

מתנדבי סיירת הורים, סיירת צעירים, על"ם, הרשות לאלכוהול וסמים, המוקד העירוני, משטרת רמלה ועיר ללא אלימות התכנסו בפורום רחב, שבו מדי חודש  נפגשים סביב שולחן עגול כל עובדי השטח שעובד עם נוער ודנים בסוגיות שונות שעולות. בפורום האחרון הוחלט לצאת למבצע פורים משותף ומיוחד, על מנת לוודא שהנערים והנערות חוזרים בשלום ממרכזי הבילויים מחוץ לעיר רמלה.

את הכרטיסים חלקו מתנדבי סיירת הורים, סיירת צעירים ומתנדבי על"ם והשנה נרתמו לפרויקט הייחודי גם נהגי המוניות בעיר. רכז סיירת ההורים איציק בוצר, יצר קשר עם תחנות המוניות בעיר ורתם אותם למבצע פורים עירוני. תחנות המוניות: איילון, יצחק שדה ואור בעיר רמלה צוידו בכרטיסי הביקור, הנהגים שהסיעו את הנערים והנערות למקומות בילוי מחוץ לעיר נתנו לנערים בעת ההגעה ליעד את כרטיס הביקור עם מספרי החירום, הנערים יוכלו לשמור את הכרטיס בארנק, בנייד או בכיס ולדעת שהמוקד העירוני ומוקדי חירום נוספים זמינים להם לכל בעיה או מצוקה במידה ונתקלו בזמן הבילוי.

המתנדבים של סיירת הורים סיירו  בגנים הציבוריים ובמוקדי היציאה לבילוי של בני הנוער, חילקו את כרטיסי הביקור  והיוו  אוזן קשבת ונוכחות של "מבוגר אחראי" עבור ילדי העיר המבלים במרחב הציבורי מחוץ לעיר. נגררת הפנאי של סיירת צעירים הפעילה את הנוער עם מגוון משחקים והפתעות  בחופשת פורים בגנים הציבוריים.
 
 
חזרה
Facebook