רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

עושים כבוד למורה גבי דוידוב מביה"ס הרי"ן ברמלה שנבחר לנבחרת מורי המאה של החינוך הממלכתי דתי

ראש עיריית רמלה יואל לביא שיבח את דרכו החינוכית של דוידוב למען קידום תלמידי ביה״ס בו למד בילדותו.  דוידוב: אני נרגש ומודה למערכת העירונית. כתושב העיר רמלה, יש בי תחושת שייכות והזדהות עם בית הספר ועם הקהילה

ראש עיריית רמלה יואל לביא, אירח השבוע בלשכתו את גבי דוידוב, מורה למתמטיקה מביה״ס הרי״ן ברמלה שזכה להיכלל בנבחרת מורי המאה של החינוך הממלכתי דתי לתשע״ז. לביא שיבח את דרכו החינוכית של דוידוב למען קידום תלמידי ביה״ס בו למד בילדותו. ראש העיר העניק לדוידוב את מדליית העיר ותעודת הוקרה על תרומתו המיוחדת לתלמידיו ולמערכת החינוך העירונית.  דוידוב (30) הוא בעל תואר ראשוןB.ED בהוראת מדעי המחשב והמתמטיקה, ותואר שני  M.A בניהול וארגון מערכות חינוך. 
כיום לומד  דוידוב בקורס מנהלים של אבני ראשה- מכון להכשרת מנהלים בישראל והוא חבר בצוות הניהולי ורכז מתמטיקה והביטחון הבית ספרי, ואף מתנדב בסיירת ההורים העירונית.
דוידוב: ״אני מודה לראש עיריית רמלה יואל לביא, למנהל ביה״ס ציון משה, למנהלת אגף החינוך והנוער הגב׳ אלונה קליימן ולמנהלת מח׳ בתי הספר אודליה איקן, שמכבדים אותי בנוכחותם,  על התמיכה וההזדמנות שניתנה לי להיות מחנך. אך בעיקר אני מודה לתלמידיי הרבים והאהובים שבלעדיהם זה לא היה קורה״. דוידוב הוסיף, כי לטעמו עבודת החינוך היא עבודה מרתקת ומאתגרת. 
״כתושב העיר רמלה בעבר ובהווה , יש בי תחושת שייכות והזדהות עם בית הספר ועם הקהילה. אלו הם אבני הדרך אשר נותנים לי כוח להמשיך בעשייה החינוכית. הרצון שלי לקדם את תלמידי העיר בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי מהווה עבורי שליחות״.
״ישנם כמה גורמים שבגללם בחרתי בחינוך, אומר גבי דוידוב, ומוסיף: "אציין שני גורמים מרכזיים.  רמלה ידועה כעיר הקולטת עלייה. בשנות ה -90 עלינו משפחתי ואני מברית המועצות. אני זוכר כילד את קשיי ההסתגלות לתרבות הישראלית, קשיי הפרנסה שמנעו ממני לקבל צרכים בסיסיים שילד בגילי מקבל. כיום אני נמצא באותה חברה שמדברת על צמצום פערים, עם אותן בעיות חברתיות וכלכליות, אך מצידה השני של הכיתה, אני חש כיום מחויבות להחזיר לחברה את אשר קיבלתי ממנה. בשבילי זה סגירת מעגל. "
"חשוב לי שהתלמידים שלי לא יחוו את אותן חוויות שליליות שחוויתי כילד. לשמחתי זה קורה כאן ברמלה בזכות ההשקעה האדירה של הנהלת ביה״ס צוותי החינוך, מפקחי משרד החינוך ועיריית רמלה אגף החינוך העירוני.      

אני זוכר היטב את הסיוע הרב ואת ההשקעה של העיר רמלה בי. הן כתלמיד שהתחנך במוסדות העיר רמלה וקיבל תמיכה שוויונית על מנת להצליח, והן בליווי לאורך כל הדרך עד גמר לימודיי האקדמיים. אומרים שהחינוך הוא השקעה בטוחה אך מצריך סבלנות והתמדה. ההצלחה של תלמידי היא ההצלחה של שלי ושל רמלה״. 
 
 

חזרה
Facebook