רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

נמשכת מגמת ההגירה החיובית לרמלה

זוגות צעירים ותושבים רבים שעזבו את רמלה בשנים האחרונות חוזרים לעיר.   
ראש עיריית רמלה יואל לביא: רמלה מצויה בתקופת פיתוח וצמיחה המציב אותה בשורת הרשויות המתקדמות והמבוקשות בישראל  

נמשכת ההגירה החיובית לרמלה. במהלך השנים 2015-2016 קלטה רמלה 2,265 תושבים חדשים שבחרו להתגורר ברמלה. כך עולה מנתוני משרד הפנים המצביעים על המשך מגמת ההגירה החיובית לעיר. מהנתונים עולה, כי במהלך 2015 יצאו מהעיר 2,071 איש ונכנסו ונקלטו בעיר 2,604  איש . בשנת 2016 יצאו מהעיר 2,052 איש, אך נקלטו 3,784 איש.

ראש עיריית רמלה יואל לביא ציין, כי בשנים האחרונות מתפתחת מגמה של הגירה חיובית לעיר רמלה. זוגות צעירים מרחבי הארץ בוחרים בנו, תושבים שעזבו את העיר לפני מספר שנים לערים כדוגמת מודיעין והסביבה, בוחרים לחזור לרמלה. הן עקב  מיקומה הגיאוגרפי, נגישותה לצירי התנועה הראשיים (כבישים 40, 44, 431, 1, 6) והן ובעיקר הודות למערכת חינוך מעולה ולסל השירותים המורחב ממנו נהנים התושבים, בעלויות נמוכות ביחס לערים הסמוכות. מדובר באוכלוסייה חזקה שעזבה את העיר וכאשר גילתה שברמלה מקבלים יותר בעבור תשלום ארנונה נמוך יותר, חזרתה לעיר  לא איחרה להגיע ואני מברך על מגמה זו".

לביא הדגיש, כי רמלה מצויה בתקופת פיתוח וצמיחה המציב אותה בשורת הרשויות המתקדמות והמבוקשות בישראל.  "תנופת בנייה אדירה, מה שיצר תודעה חיובית בקרב הציבור בישראל הן בהיבט התדמיתי והן בעובדה שרמלה הפכה לאטרקטיבית למגורים בטבורה של ישראל עם ביקושים הולכים וגדלים לדיור".
 
 
חזרה
Facebook