רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

פרס האקדמיה לטלוויזיה לסדרה ״ביה״ס של תקווה״ שצולמה בחטיבת הביניים נווה יונתן

במאית סדרת הטלוויזיה ״בית ספר של תקווה״ רוני אבולעפיה, זכתה בפרס האקדמיה לטלוויזיה וקולנוע בקטגוריית סדרות הדוקו לטלוויזיה.
הסדרה ששודרה בשלושה פרקים בערוץ 2 , צולמה במהלך כשנה וחצי בחטיבת הביניים נווה יונתן ברמלה, זכתה לשבחים על עשייה טלוויזיונית משמעותית ויצירתית. ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על הזכייה, שיבח את יוצרי הסרט והנהלת בית הספר על על חינוך לערכים, יוזמה ויצירתיות ראויה לשבח.
רוני אבולעפיה: ״אני גאה מאוד על הזכייה של הסדרה בפרס הטלוויזיה ומודה לאנשי עירית רמלה, לצוות ביה׳ס נווה יונתן ולתלמידים המקסימים שפתחו בפנינו ובפני מיליוני צופים צוהר אל עולמם ואל העשייה החינוכית החדשנית והמרתקת. אני במיוחד שמחה לשמוע שבעקבות הסדרה אנשי חינוך מכל הארץ מגיעים לנווה יונתן כדי ללמוד על הדרך הייחודית של ביה׳ס. תמשיכו להעביר את זה הלאה!״.
מנהלת חטיבת הביניים נווה יונתן שלי קרן, הודתה בהתרגשות לצוות ההוראה והדגישה: ״תודה לצוות שלי שהוא הצוות הכי מדהים ואמיץ בעולם, ולתלמידי הכי מדהימים בעולם. תודה לרמלה למנהיגיה על התמיכה, האמון ולתושביה. מסתבר שהמהפכה החינוכית מתחילה ברמלה וזה מקום מצוין להתחיל בו״. כבוד!
 
 
חזרה
Facebook