רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

בכירי ההסתדרות החדשה בביקורם ברמלה - יואל לביא הוביל את רמלה להישגים ושגשוג

יואל לביא הוביל את רמלה להישגים ושגשוג

ראש עיריית רמלה יואל לביא,  אירח הבוקר בלשכתו את יו״ר ההסתדרות החדשה עו״ד אבי ניסנקורן,  יו״ר הסתדרות המעו״ף ארנון בר דוד, יו״ר ההסתדרות החדשה במחוז השפלה משה ארבלי ,יו"ר נעמת יהודית מנדה וצוות משרדם.                                                   
לביא העניק לאורחיו סקירה על העיר, מצבה החברתי, דמוגרפי, חיים משותפים בעיר רב תרבותית, פיתוח העיר, חשף את התוכנית לבינוי פינוי להתחדשות עירונית ועוד.                                                                                   
לביא דן עם עו״ד ניסנקורן בסוגיות כוח אדם, שכר, פעילויות הוועד העירוני בשיתוף העירייה ועוד.    נכחו סגן ראש העיר ניסים פנחסוב, מנכ״לית העירייה איילת כהן,  יו״ר הוועד שלום אליהו, נציגי הוועד ואורגני העירייה.  עו"ד ניסנקורן הודה ללביא על הביקור וציין, כי ראש עיריית רמלה הוא עוגן של יציבות וקידמה שטובת תושביו עומדת לנגד עיניו והביע צער על החלטתו לפרוש מראשות העירייה.

ניסנקורן ציין, כי הוא מקווה ששיתוף הפעולה בין ההסתדרות החדשה לבין העירייה וועד העובדים יימשך באופן פורה והודה ליו"ר ועד העובדים וחבריו על פעילותם למען עובדי העירייה. יו״ר הסתדרות המעו"ף בר דוד, בירך את לביא על הובלה בגאווה של רמלה להישגים, לפיתוח ושגשוג יוצא דופן. יו"ר המרחב ארבלי הודה ללביא על שנים של חברות, עבודה משותפת ויחסי עבודה המהווים מודל לחיקוי. יו״ר הוועד שלום אליהו שיבח את ראש עיריית רמלה על פעילותו למען עובדי העירייה וקידומם ועל שיתוף הפעולה לאורך השנים. 
 
 

חזרה
Facebook