רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

הנהגת ההורים העירונית תשע"ז – משקיעים יותר, למען ילדי העיר רמלה

ישיבת אסיפה ראשונה של ועד ההורים העירוני בהנהגתה של הגב' אורלי ארביב, התקיימה בשבוע שעבר ברמלה. בישיבה נכחו מרבית יושבי הראש ונציגות ההורים של כלל בתי הספר בעיר, במהלכה הושמו דגשים לחשיבות שיתוף הפעולה והשיח הפתוח בין ועד ההורים העירוני לבין אגף החינוך והנוער בעיריית רמלה ולשיתוף הפעולה בין ההורים לבין מנהלי בתי הספר.    

בישיבה הראשונה נערכה היכרות בין חברי הפאנל המוביל בהנהגת ההורים לרבות הכרת הקוד האתי . עו"ד מוטי יצחקי מ״מ ראש העיר ויו"ר ועדת החינוך העירונית, הסביר את הצד של הרשות בנושא שיתוף הפעולה עם הנהגת ההורים והדגיש את החשיבות הרבה שרואה הרשות בקידום החינוך בעיר ומתן מענה לצרכים השונים של כלל תלמידי העיר, ואיחל הצלחה ליו"ר הנכנסת הגב' אורלי ארביב ולכלל חברי הפורום בעשייה משותפת ופורייה
.
גב' אלונה קליימן, מנהלת אגף החינוך והנוער בירכה את המשתתפים וענתה על שאלות חברי הוועד בנושאי חינוך מגוונים, בהם גם נושא טיפול בתלמידים עם לקויות למידה, הקלת המעברים בין היסודי לחטיבה ועוד. 
שלומי אוחנה, מורה יליד העיר רמלה, הביא את סיפורו האישי להצלחה דרך הסיפור חינוך או אילוף. הנהגת ההורים העירונית הצהירה, כי תפעל לשיתוף פעולה פורה עם העירייה וגורמי המקצוע והביעה את הערכתה הרבה לגורמי העירייה על שלקחו חלק במפגש החשוב.
 
 
חזרה
Facebook