רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

יוצא לדרך המכרז לבנייתו של כביש 200 הציר החדש והמרכזי לרמלה

בשורה לתושבי רמלה: יוצא לדרך המכרז לבנייתו של כביש 200 הציר החדש והמרכזי לרמלה. 
ראש עיריית רמלה יואל לביא: זוהי אכן בשורה חשובה לתושבי רמלה, אני מברך על היציאה למכרז. בפועל יניב הכביש הטבעתי החדש שתי כניסות ושתי יציאות נוספות לעיר, יקל וינקז את התנועה מכל השכונות לרווחת תושבי העיר
 
בשורה לתושבי רמלה. יוצא לדרך המכרז לבנייתו של כביש 200 ציר חדש ומרכזי - עוקף רמלה שתוכנן ואושר לבנייה. כך בישרו היום נציגי חברת נתיבי איילון לראש עיריית רמלה יואל לביא שציין, כי כביש 200 מהווה ציר תחבורתי חדש חשוב ומרכזי לעיר רמלה.
הכביש מתחבר במחלף בחלקו הדרומי עם כביש 431 ובחלקו הצפוני לכביש 44 בכניסה הצפונית הראשית לעיר. על פי התכנון כביש 200 שיעבור ממערב לשכונה החדשה שתבנה "רמלה מערב", יהווה כניסה ראשית נוספת לעיר ממערב ויתחבר להמשך רחוב הזית שישחרר עומסי תנועה בכניסות וביציאות מהעיר.
רה"ע יואל לביא: "זוהי אכן בשורה חשובה לתושבי רמלה, אני מברך על היציאה למכרז. בפועל יניב הכביש הטבעתי החדש שתי כניסות ושתי יציאות נוספות לעיר, יקל וינקז את התנועה מכל השכונות לרווחת תושבי העיר". לביא הדגיש, כי אין ספק שבנייתו של כביש 200 תביא לשיפור נוסף ומשמעותי לתשתיות התחבורה ברמלה, הממוקמת בטבורה של מדינת ישראל על צומת דרכים אסטרטגית, בציר המחבר בין ירושלים לכל אזור ת”א והמרכז ובסמיכות לכביש חוצה ישראל כביש , כבישים 1, 40, 44 וכביש 31".
התכנית הוכנה בשיתוף פעולה עם רשות מקרקעי ישראל ותוכננה על ידי צוות מתכננים ויועצים רחב באמצעות משרד אדריכלים השמשוני. 
 
חזרה
Facebook