רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות - שומרים על רמלה נקייה

הוגברה האכיפה כנגד משליכי פסולת ועבירות רעש ואיכות החיים ברמלה

העירייה תמשיך לאכוף את עבירות איכות החיים ולתעד פעולות הניקיון ומצב הרחובות. רה"ע רמלה יואל לביא: לא נשלים עם הזלזול החוזר וחוסר האחריות הפוגעת באיכות חיי תושבי העיר. אני קורא לתושבים לקחת אחריות ולשמור על ניקיון הרחובות
עיריית רמלה ממשיכה בפעילותיה הנרחבות לניקיון רחובות ושכונות העיר.  לצד פעולות הניקיון הנרחבות, הגבירה העירייה את האכיפה כנגד משליכי פסולת ברשות הציבור. בשבוע שחלף טיפלו פקחי העירייה ואנשי השיטור העירוני במאות אירועים שונים בתחומי עבירות איכות החיים, ניקיון, רעש וחנייה.
במהלך סוף השבוע האחרון ביצעה העירייה ניקיון יסודי בשורה של גנים ופארקים בהם: פארק עופר, פארק האומנים, גן גולדה, גן תמרי, גן קרמר, גן בריל  בקריית מנחם בגין, לרבות רחוב ויצמן ועוד.
ניקיון הרחובות והפארקים, הונצחו ותועדו מחדש ביום א' לאחר סוף השבוע. לאחר בילוי  סופ״ש נחשפה התמונה המבישה שחוזרת על עצמה במרבית המקומות שנוקו ביסודיות - רחובות מלוכלכים, שקיות חטיפים ואוכל, פיצוחים, טיטולים, שברי בקבוקים, כוסות, אשפה ביתית ועוד. 
ראש עיריית רמלה יואל לביא: "לא נשלים עם הזלזול החוזר וחוסר האחריות הפוגעת באיכות חיי תושבי העיר. אני קורא לתושבים לקחת אחריות ולשמור על ניקיון הרחובות, הפארקים והמרחבים הציבוריים. אנא הקפידו להשליך את הפסולת, שאריות המזון, שקיות הניילון והפלסטיק היישר לפחי האשפה המפוזרים ברחבי הפארקים והגנים. אנא עזרו לנו לשמור על ניקיון העיר. יחד נשמור על רמלה נקייה".
יצוין, כי פקחי העירייה ואנשי השיטור העירוני ביצעו במהלך סוף השבוע האחרון מאות סיורים במסגרתם טיפלו ב-56 אירועי הקמת רעש, הגישו 28 דוחות של איכות סביבה וניקיון והגישו 260 דוחות חנייה כנגד נהגים שהחנו את מכוניותיהם בניגוד לחוק. יש להדגיש, העירייה משקיעה משאבים רבים, כוח אדם ואמצעים לצורך ניקיון שכונות העיר והמרחב הציבורי. בכוונת העירייה להגביר את האכיפה בקנסות ודוחות כנגד כל מי שמטנף את השטחים הציבוריים ומבצע עבירות של איכות החיים, לרבות תיעוד פעולות הניקיון ומצב הרחובות לאחר הניקיון. האכיפה תתבצע ללא פשרות והנחות! 
חזרה
Facebook