רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

יחידת ההתנדבות העירונית קיימה תרגול למוקד מתנדבים בחירום

עשרות מתנדבים השתתפו ביום שלישי- 3.5.16 בהכשרה מיוחדת ותרגול בחירום שיזמה יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה. ראש עיריית רמלה יואל לביא ברך על ההכשרה וציין, כי העירייה רואה חשיבות רבה בפעילות מתנדבים בעת חירום ומשבר ומשקיעה משאבים להכשרתם ותרגולם בחירום בשיתוף פיקוד העורף. מנהלת התנדבות עירונית הילה ירושלמי, פתחה את יום ההכשרה בדברי ברכה לכלל השותפים והסבר על מודל ההפעלה העירוני בנושא ניהול מתנדבים בחירום. 
יאיר יגר- ס. קב"ט מל"ח: הדגיש את שיתופי הפעולה עם יחידת ההתנדבות בנושא המוכנות לחירום באמצעות קיום תרגילים והכשרות משותפים. 
בהכשרה השתתפו שרה שוהם מנהלת משאבי אנוש, סגן קרין קביטקה קצינת נפה רשותית בפיקוד העורף שהציגה את תרחישי הייחוס וציינה לשבח את העבודה שמתבצעת עם מתנדבי העיר.
דובי מייזל, מתנדב באיחוד הצלה וזק"א, סמנכ"ל קשרים בינלאומיים בארגון איחוד הצלה העביר הרצאה מרתקת על חשיבות המתנדבים והסיוע האזרחי באסונות לאומיים ממבט אישי.
חלקו השני של התרגיל כלל הצגת תרשים הפעלת חוליות המוקד על ידי מתנדבי חוליית ניהול ושליטה מוקד ע״י איציק כהן וקלאודיו רושנסקי וכן תרגול מעשי שהונחה על ידי יועץ חיצוני רמי סטויצקי ונורית צרויה. תודה למתנדבים.
 
לגלריית תמונות  

לחץ כאן
 
 
חזרה
Facebook