רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

כתבות 2016 - חינוך

סיורי התנ''ך של התרבות התורנית ברמלה

30/12/2016

סיור לילי מיוחד של התרבות התורנית לשומרון התקיים בחנוכה בהדרכתו של אליקים ויסנשטרן, מנהל התרבות התורנית.   אוטובוס מלא יצא לסיור בשומרון במסגרת פרויקט סיורי התנ"ך של האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך.

קרא עוד

חוגגים חנוכה בבית ספר יובלים ברמלה עם הרבה מעורבות חברתית

30/12/2016

בבית ספר יובלים רואים במעורבות חברתית עם הקהילה ערך חשוב .הצוות החברתי מארגן פעילויות רבות ומגוונות בשיתוף עם הקהילה, בהם חיילים ותלמידים מבתי ספר שונים.

קרא עוד

תלמידי בית ספר הרי''ן ברמלה מאירים את ירושלים

30/12/2016

לקראת חג החנוכה  הוחלט בבית ספר הממ"ד הרי"ן לקיים תערוכת מוצגי חנוכה בסימן אורה של ירושלים בזיקה לנושא השנתי ירושלים. התלמידים, בשיתוף פעולה עם הוריהם, יצרו מוצגים מדהימים מחומרים ממוחזרים והפעילו את דמיונם הרב והתוצאות היו מקוריות ומיוחדות.

קרא עוד

תעודת הצטיינות לתלמידי בית ספר אחווה תל''י בתוכנית שגרירי מפתח הלב

30/12/2016

בית הספר "אחווה-תל"י" זכה במסגרת תוכנית "שגרירי מפתח הלב" בתעודת  הצטיינות מטעם משרד החינוך, על יוזמות חברתיות ערכיות לשנת תשע"ו.

קרא עוד

פרס הצטיינות על הקליטה המיטבית של מורים, הוענק לבית ספר ''אופק'' ברמלה

30/12/2016

בית ספר "אופק" זכה בפרס הצטיינות הקליטה המיטבית של מורים, המוענק עבור קליטה ראויה של מורים בשלוש השנים הראשונות לעבודתן.

קרא עוד

117 מורים ברמלה קיבלו מחשבים ניידים במסגרת התכנית "מחשב נייד לכל מורה"

30/12/2016

ראש עיריית רמלה יואל לביא הודה לנשיא קרן אתנה אורי בן ארי, שיזם את התוכנית "מחשב לכל מורה" ולכלל השותפים בתכנית. "המחשב הוא חלק אינטגראלי וידידותי במערך החינוך בקידום ההוראה ומורי רמלה. נמשיך בהטמעת טכנולוגיות הוראה מתקדמות במערך החינוך העירוני".

קרא עוד

ברמלה מגשימים חלום לילדי החינוך המיוחד

30/12/2016

ארבעה ילדים הלומדים בבית ספר סיני לחינוך מיוחד ומצויים על הספקטרום האוטיסטי, זכו השבוע למחווה יוצאת דופן כשקיבלו 4 מחשבי אייפד חדשים המכילים תוכנה המאפשרת להם לתקשר עם סביבתם. מנהלת בית הספר חיה ברקוביץ ציינה, כי ההתרגשות של הילדים ובני משפחתם הייתה מדהימה.

קרא עוד

פתיחת פרויקט ''שחמט לכל ילד'' בבתי הספר רעות ובר אילן ברמלה

24/12/2016

פעילות השחמט המתעצמת ברמלה זכתה השבוע לחיזוק בדמות פתיחת פרויקט "שחמט לכל ילד" בבתי הספר בר אילן ורעות. הפרויקט ללימוד שחמט המתקיים מטעם מפעל הפיס ב-64 יישובים נבחרים ברחבי ישראל, מסייע בהעצמת תחום השחמט ברמלה.

קרא עוד

קירוב לבבות בין בתי הספר ''בן גוריון'' ו''טרה סנטה'' ברמלה

24/12/2016

מפגש ראשון  בין בתי הספר נערך ב"יום הסובלנות" בין כתות ד', ה' של שני בתי הספר. במפגש הסבירו נציגי ביה"ס "בן גוריון" את  משמעות  הערך "סובלנות" ומדוע חשוב לציין בישראל יום זה.

קרא עוד

בית הספר ''בן גוריון'' ערך טקס קבלת ספר תורה

24/12/2016

מסיבת התורה, מהווה חוויה מרתקת במיוחד  עבור תלמידי כתות ב'. התלמידים והמחנכות  היו נרגשים ביותר לקראת הביקור בבית הכנסת, הם קיבלו הסבר על מלאכתו  של הסופר סת"ם וראו מקרוב ספרי תורה מהודרים ומעוצבים בסגנונות שונים וכן את ארון הקודש בו מאוחסנים ספרי התורה.

קרא עוד
1 2 3 4 5 6 0 0 0 0 הבא>>
Facebook