רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2019 - חינוך

כתבות 2019 - חינוך

בית הספר "שערי ציון" ברמלה הוסמך לבית ספר ירוק

05/12/2019

בית ספר "שערי ציון" הוסמך בשבוע שעבר, כבית ספר ירוק,  מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשרד החינוך. המדובר בבית הספר החרדי הראשון ברמלה שמוסמך כירוק ומצטרף לבתי הספר הירוקים בעיר בחינוך היסודי והתיכון יהודי והערבי. ראש העיר, מיכאל וידל, ברך על ההסמכה וציין כי העירייה באמצעות המחלקה לשמירה על הסביבה ואגף החינוך והנוער משקיעים רבות בעידוד פעילות ירוקה ושמירה על הסביבה.

 

קרא עוד

חגגה בת מצווה בתרומה לשיפוץ חדר הטיפולים של בית הספר "סיני" ברמלה

05/12/2019

תלמידי בית הספר לחינוך מיוחד "סיני" ברמלה, התרגשו בסוף שבוע שעבר, ממסיבת בת מצווה ייחודית ולא שגרתית. הנערה זהר קרשנבוים, הוריה מירב ואמיר ובני משפחתם, בחרו לערוך את חגיגת בת המצווה, בדרך של תרומה ושיפוץ של חדר הטיפולים לטובת תלמידי ביה"ס.


קרא עוד

נחנך בית הספר ומרכז חלו"ם למחוננים ומצטיינים ברמלה

05/12/2019
ראש העיר מיכאל: "טיפוח מצוינות הינו יעד מרכזי ותפיסה עירונית של מערכת החינוך שלנו. חשוב לנו לאפשר לכל תלמיד ותלמידה "בעיר להביא לידי ביטוי את כישוריהם באופן מיטבי
קרא עוד

68 ילדים וילדות מרמלה זכו במחשב במסגרת התכנית "מחשב לכל ילד"

05/12/2019
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: המיזם החשוב תורם לחשיבה יוצרת, צמצום הפער הדיגיטאלי ומאפשר לתלמידים לרכוש מיומנויות שימוש במחשב והתחברות למאגרי מידע בכל תחומי החיים
קרא עוד

הפרויקט של עידן רייכל ותלמידי חטיבת אורט האומנים ברמלה

05/12/2019

הצלחה לפרויקט חינוכי חדש "הוראת שירת עידן רייכל", שיזמה מנהלת החטיבה מירב שלום, והוכר ע"י משרד החינוך. ראש העיר מיכאל וידל: "תודה לכל השותפים, לזמר עידן רייכל, שהגיע בהרבה אהבה לרמלה והפך את המיזם להצלחה"


קרא עוד

מילה טובה, ותעודות הצטיינות לתלמידי בית הספר שרת ברמלה

05/12/2019

"הבן שלי הגיע הביתה וצעק: 'אמא קיבלנו מכתב מבית הספר'. פתחתי את המכתב ולשמחתי הרבה קראתי, כי אנו ההורים מוזמנים לטקס הענקת תעודות לילד החודש, וכי הבן שלי יקבל תעודת מצוינות ערכית-חברתית. בבית נשמעו קריאות שמחה והתלהבות. היינו כל-כך גאים. הבן שלי לא ישן כל הלילה מהתרגשות." כך מספרת בהתרגשות אחת האימהות במעגל השיח שערכה מנהלת ביה"ס עם הילדים שקיבלו תעודות והוריהם.


קרא עוד

שבוע זהירות בדרכים בדגש על "היסח הדעת בבית הספר "בן גוריון" ברמלה

05/12/2019
שבוע הלאומי לבטיחות בדרכים צוין בשבוע שעבר בפעילויות מגוונות בשכבות הלימוד השונות בבית הספר בן גוריון ברמלה. פעילויות שתכליתן העלאת המודעות לנושא הבטיחות בדרכים וחיזוק הצורך בלקיחת אחריות אישית במאבק בתאונות הדרכים. 
קרא עוד

עלייה מרשימה באחוז התלמידים מרמלה שניגשו ל-5 יח' לימוד במתמטיקה

18/11/2019

ראש העיר מיכאל וידל: "עם היכנסי לתפקיד הצבתי את החינוך בראש סדר העדיפויות של עשייתי. כמי שמאמין בתלמידי העיר וביכולותיהם, כמי שמאמין במנהלי בתי הספר שלנו ובצוותי החינוך, החלטתי לשים את המצוינות על המפה. אני גאה בהישג המדהים ובעלייה התלולה של מספר התלמידים הניגשים ל-5 יח"ל במתמטיקה. מ-4.5 אחוז בתשע"ח עלינו בתשע"ט ל-7.5 אחוז והצפי בתש"ף הוא ל- 11.7 אחוז"

קרא עוד

שלום חבר

14/11/2019
מוסדות החינוך ברמלה ציינו השבוע את יום הזיכרון לראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ז"ל, שנרצח לפני 24 שנה. ראש העיר מיכאל וידל: "רצח יצחק רבין ז"ל, הוא פצע לאומי היסטורי ופצע אישי למשפחתו. עם ישראל חב לו תודה גדולה על תרומתו המיוחדת לתקומת המדינה. די לשנאה, והפילוג. הגיע זמן לאהבת חינם, אחים אנו"
קרא עוד

נפתחה שנת הפעילות של מתנדבי ידיד לחינוך ברמלה

25/09/2019
במסגרת תכנית "ידיד לחינוך" בראשות הרכזת מרים דקל, התארחה קבוצת מתנדבי רמלה באגף החינוך הנוער בעיריית רמלה, לציון פתיחת שנת הפעילות במפגש חגיגי.
קרא עוד
1 2 3 4 5 0 0 הבא>>
Facebook