רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

כתבות 2018 - חינוך

ברמלה מזנקים קדימה בחינוך

28/02/2019
החל משנה"ל התש"פ,  רמלה עוברת למבנה חינוכי שש שנתי בעל יסודי. במסגרת התכנית קיים ראש העיר מיכאל וידל, מפגש רביעי לשיתוף הציבור עם תלמידים והורים מנווה יונתן וקריית החינוך לילינטל, במטרה לחשוף בפניהם את התכנית ויתרונותיה. 
קרא עוד

ובמקום הראשון בחידון קק"ל ברמלה - בית ספר בר אילן

19/02/2019
תלמידי בתי הספר בן גוריון, מענית ובר אילן לקחו חלק פעיל בחידון הקרן הקיימת לישראל בשלב המקומי שהתקיים בכיתת אשכול הפיס ברמלה. 
קרא עוד

תלמידי העיר רמלה אומרים לא לאלימות ברשת

19/02/2019
במסגרת תכנית עיריית רמלה והרשות למאבק באלימות, באלכוהול ובסמים התקיימו בבתי הספר ובמרכזי הנוער בעיר, תכניות מקיפות למניעה ומאבק בסכנות ברשת, קידום גלישה בטוחה ויצירת שפה המעודדת התנהלות חיובית
קרא עוד

חגיגה דמוקרטית בתיכון אורט השש שנתי ע"ש ביסטריצקי ברמלה

19/02/2019
רמלה היא הראשונה בארץ שמקיימת את מיזם "הבוחרים החדשים", פרי יוזמת אתר mako ערוץ 2. ראש העיר מיכאל וידל: אני גאה על המיזם הדמוקרטי וקורא לכל הצעירים והבוחרים החדשים לממש את בחירתם, להצביע ולהשפיע
קרא עוד

יום המשפחה בביה"ס "בן גוריון" ברמלה בסימן פועלה של הנרייטה סאלד

12/02/2019
תלמידי בית הספר בן גוריון ברמלה, חגגו בשבוע שעבר את יום המשפחה בשורה של פעילויות בשיתוף ההורים וצוותי ההוראה.  בבית הספר ציינו, כי חלק מ"האני מאמין" הבית ספרי הוא שההורים יגלו מעורבות בפעילויות בית הספר.
קרא עוד

הצלחה לתחרות הנואם הצעיר ברמלה

12/02/2019
נבחרו התלמידים שזכו במקומות הראשונים בתחרות הנואם הצעיר של רוטרי בשיתוף עיריית רמלה, אגף החינוך והנוער
קרא עוד

תלמידות ביה"ס בר אילן מרמלה עלו לשלב הגמר בחידון הארצי לחקר החלל

07/02/2019
תנו כבוד לבנות ביה"ס בר אילן, שצלחו את שלב ג' בתחרות הארצית לחקר החלל וייצגו את רמלה בשלב הגמר. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "עלייתן של הבנות לשלב הגמר הארצי, מביאה כבוד רב לבית הספר, למערכת החינוך ולעיר רמלה"
קרא עוד

תלמידי בן גוריון ברמלה, לומדים את השפה העברית עם אליעזר בן יהודה

07/02/2019
יום כ"א בטבת, יום הולדתו של אליעזר בן יהודה, הוכרז כ'יום הלשון העברית'. יום זה תופס מקום מיוחד במורשת  היהודית ותפקיד מרכזי בתודעה הלאומית של עם ישראל. 
קרא עוד

רמלה - מזנקים קדימה בחינוך

07/02/2019
במסגרת התכנית החלה העירייה לקיים שיתופי ציבור ומפגשים עם צוותי חינוך, הורים ותלמידים במטרה לחשוף בפניהם את התכנית ויתרונותיה. יוזם התכנית ראש העיר, מיכאל וידל: אני רואה חשיבות רבה בשיתוף הציבור בתכנית. אני מאמין במהלך זה שיש בו יתרונות פדגוגיים, חברתיים וערכיים רבים שיצעידו את תלמידי העיר להצלחה
קרא עוד

חג האילנות נחגג בבית הספר "בן גוריון"

30/01/2019
ט"ו בשבט הוא חג של צמיחה, פריחה ולבלוב  ומסמל את הקשר שבין האדם לטבע. תלמידי בית הספר בן גוריון ברמלה חגגו את  ט"ו בשבט בשירה, ריקוד ובטקס שנערך באחריות מחנכת כתה ד' סופי וולציס והמורה למוסיקה גלינה אויכרמן.
קרא עוד
1 2 3 4 5 6 0 0 0 0 הבא>>
Facebook